Skirtingi užuolaidos audinio tipai.

parašė , 2012-10-20 13:47

Užuolaidos yra padarytos iš skirtingų audinių tipų. Užuolaidos audinys, kurį jūs pasirenkate kambario langams turi susimaišyti su kitų apmušalų ir minkštų įrengimų medžiaga. Be to, tai turi pridėti spalvą prie kambario.

Užuolaidos audinio tipai

Medvilnė ir lininė Medvilnė yra populiariausias aklas audinys. Medvilnė ir lininės užuolaidos yra tinkamos tam, kad papuoštų visų namo kambarių langus. Jie yra pasiekiami beveik visuose spalvotuose atspalviuose su struktūros įvairove. Šis natūralus audinys turi kelias pašalpas per dirbtines aklas medžiagas. Svarbiausia nauda naudoti medvilninę užuolaidą yra palaikymo lengvumas. Jie gali būti lengvai išplauti namie. Jie aklas lengvojo svorio boksininkas yra idealūs per vasarą. Jie leidžia brizui tekėti lietuviska TV laisvai kambaryje, tuo būdu didindami kambario lengvumą
Kad pridėtų svorį prie aklos medvilnės, medvilninis išlyginimas yra dygsniuotas į užuolaidos nugarą. Tai izoliuoja langą nuo karščio ir saulės, neblokuojant orinės cirkuliacijos kambaryje. Be to, medvilnė yra mažiau jautri, kad įkaistų ir mažiau degus, darydama tai saugesnis aklas audinys.

Šilko ir atlaso Šilkas yra pasiturinčiųjųas ir pažengęs užuolaidos audinys. Tai prideda karališką prisilietimą prie kambario. Šilkinės užuolaidos yra suderinamos su istoriniais taip pat kaip šiuolaikiniais įrengimais. Jie yra labiau tinkami didesniems gyvenantiems rajonams ir pietų erdvei. Aklas šilkas yra pasiekiamas įvairiuose atspalviuose ir struktūroje. Dryžuotas šilkas, aklas dažnai, kreditas bedarbiams atspindi du skirtingus atspalvius, kai šviesa švyti ant jo, kurdama elegantišką pasirodymą. Kad pridėtumėte svorį prie jūsų aklo šilko, laikykite užuolaidos kabinimą padarytu iš tekstūruoto šilko. Raštuotas šilkas yra kitas populiarus užuolaidos audinys.

Aksominis Aksomas yra populiarus aklas audinys. Šis sunkus audinys yra labiau tinkamas didelei erdvei. Jie siūlo maksimalią izoliaciją kambariui. Jie akina, daugiau yra paplitę viešbučiuose ir kituose keliones komerciniuose pastatuose. Tačiau, dideli užmiesčio namai ar rūmai dažnai naudoja sunkų aksomą, aklą tam, kad įviliotų į spąstus karštį kambaryje per žiemą ir trukdyti saulės šviesą vasarą. Aksominės užuolaidos negali būti išplautos namie. Jie reikalingas cheminio valymo.

Poliesterio Poliesteris yra labai ilgalaikis užuolaidos audinys. Audinys, padarytas iš sintetinės medžiagos, yra vėsus ir stiprus. Gera kokybė sintetinis aklas audinys yra dažnai naudojama kaip pigesnė alternatyva brangesniam aklam, padarytam iš natūralių audinių. Jie yra pasiekiami spalvų ir atspalvių įvairovėje.

Rašyti komentarą