Sumažinkite ryškią šviesą ir apsaugokite savo baldus su langu sunscreens

parašė , 2015-08-21 20:21

Langas sunscreens sukurtas naudojimas ilgalaikio mišinio poliesterio pluošto, apimto POLIVINILO CHLORIDU, yra puikus lango gydymas, perduoda. Jie yra profesionaliai įdiegti ir garantuoti pilnus penkerius metus. Spalvota koordinatė jie didelis langas saulės ekranai su spalva ar jūsų namų akcento spalva. Pasiekiamos spalvos apima pilkas, juodas, rudas, palieka smėlį, ir smėlio spalvos.

Langas saulės ekranai aprūpina galutinį apsaugoje jūsų baldams, saugodamas jūsų privatumą ir leisdamas naudojimą natūrali šviesa. Sunscreens leidžia jums išsėdėti iki galo, bet trukdyti vaizdą žmonių, užsukančių. Ryški šviesa yra sumažinta lig beveik nieką; joks daugiau vairavimo aklai į jūsų kelią dėl saulės ryškios šviesos ant langų.
Apsauga nuo Saulės Blanksta: Baldai ir užuolaidos blanksta ilgainiui skolingi išleidus saulės šviesą, kurią jie gauna. Žaliuzės padeda mažinti padarinius, beveik visiškai užstodamos natūralią šviesą ir aprūpinti labai nedaug privatumo apsaugą, kai jie yra atidaryti. Sunscreens aprūpina apsaugą, leisdamas šviesą praeiti lengvai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apsauga nuo UV Spindulių: UV spinduliai yra žalingi žmonėms, numylėtiniams, ir net jūsų naminiams įrengimams. Sunscreens pagalba blokuoja žalingus spindulius, leisdama jus išsėdėti iki galo ir padaryti didžiąją dalį natūralios šviesos.

Apsauga nuo Smalsių akių: Jūs galite išsėdėti iki galo, bet matomumas nuo užsukančios išorės yra beveik visiškai blokuotas. Gėrėkitės diena savo pižamoje be rūpesčio, kad kažkas ketina pamatyti jus.

Jokia Kliūtis Interjero į Išorinį Vaizdą: Skirtingai nuo žaliuzių, sunscreens leidžia didelį matomumą iš vidaus namų. Žaliuzių bloko vaizdas ir turi būti perkeltas, kai nelaukta kompanija atvyksta ar tikrinti neramumus už namų. Sunscreens leidžia jums likti saugus ir saugus viduje, matydamas, kas tęsia lauke.

Sumažinkite Ryškią šviesą: Many langai atspindi saulės šviesą tiesiogiai kryptimi kelio ar būsto savininko vejos ar kelio. Ryški šviesa dažnai akina ir gali sukelti nelaimingus atsitikimus tokius kaip pervažiavimas dviračio ar kitų žaislų dėl blogo matomumo. Langas sunscreens trukdo ryškiai šviesai dėl gamtos medžiagų, iš kurių jie yra padaryti.

Maksimizuokite Natūralią Šviesą: Daug žmonių nori panaudoti natūralią šviesą kai galimas. Natūralių šviesos šaltinių maksimizavimas padeda mažinti jūsų anglinį pėdsaką taip pat kaip jūsų valdžios sąskaitą.

Sutaupykite 20-30 procentų ant Valdžios Jūsų Bill: Naudojant jūsų esantį viduje žibintą mažiau dažnai ketina mažiau elektros naudojimo uždegti jūsų namus. Langas sunscreens leidžia jums maksimizuoti naudojimą saulės šviesos kiekviename kambaryje su langu. Daug būsto savininkų praneša santaupas 20-30 procentų ant valdžios sąskaitų po saulės ekranų įdiegimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). pastūmėjimas ({});

Sutaupykite Energiją, Taupykite Pinigus, Apsaugokite Savo namus

Santaupos plius apsauga suvyniotos į vieną paprastą paketą. Rajonai, kurie gauna daug saulės šviesos naudos labai iš saulės ekranų naudojimo. Jie fotografuoja į vietą taip pat kaip jūsų normalūs lango ekranai, bet jie aprūpina daug skirtingo funkcionalumo.

Jūsų einamieji ekranai sutvarko didžiąsias darbo laikymo klaidas ir leidimą saulės šviesos ir gryno oro, kad įeitų į jūsų namus. Deja jie nesaugo jūsų įrengimų, šeimos, ar numylėtinių nuo saulės UV spindulių ar nuo įdegimo. Didelis langas saulės ekranai gali būti surastas tinkle ir profesionaliai įdiegtas. Ieškokite greitos nuolaidos ir ypatingų vasaros meto pasiūlymų net daugiau pinigų gelbėjimo pasirinkimo.

Rašyti komentarą