Suveriamieji langai 101: langas ant pasaulio.

parašė , 2012-03-09 20:06

ikas. Jei jūs suremontuojate savo namus ir svarstote naujus pakeitimo langus, jūs turite kelis didelius stilius, kad išsirinktumėte nuo šitų dienų, apimdamas gražius suveriamuosius langus. Jūs žinote šituos langus: jie yra prijungtas prie savo rėmų prie vyrių (paprastai ant pusės) ir atidarytas dėl keistuolio ar svirties (paprastai pagrinde), kuris taip pat tarnauja konfiskuotu automobiliu pardavimas kaip lango spyna.

Suveriamieji langai buvo aplink ilgo laiko iki tol, kol poetus, rašė apie juos, jūs galėjote pasakyti. Bet šiuolaikiniai suveriamieji langai yra daugiau, negu tik grožio daiktas. Jie yra protingas pasirinkimas. Iš tikrųjų, aš matau daug puikios pašalpos suveriamųjų langų per kitus stilius labiau vertinimui:
Jei Jūs Norite Laisvo Vaizdo: Lango rėmai daro neįtikėtiną pasirinkimą kambariams, kurie žvilgčioja per vandenyną, ežerus, mišką, pievas ar kalnus. Skirtingai nuo juostos langų, viskas, kurį jūs matote yra stiklinė – ir jūsų medziagos padangu remontui graži perspektyva. (Dabar jūs žinote, kodėl poetai myli juos! ) Jūs norėsite tik įsitaisyti patogiai ir turėti vaizdą per daug valandų.

Jei Jūs Mėgstate į Visiškai Atidarytą Jūsų langai: Kaip laukas? Taip, šis langas yra jums, gamtos įsimylėjėliams! Joks kitas lango projektas neatsidaro kaip platus. Kaip pridėtas bonusas, suveriamieji langai gaudo pusės brizą. Kadangi suveriamųjų langų sportas atidaryta juosta, kuri veikia kaip atvartas, tai gali nukreipti orą į jūsų namą. Tai yra tikra netikėta laimė, jei jūsų namai yra šalia kito namo ar pastato, su labai nedaug erdve tarp orui, kad įstotų tiesiogiai. Ir jie gali būti tvirtinti vyriais ar ant kairiųjų ar ant teisingos pusės, kad išsiskleistų, toliau maksimizuodami ant kiekio oro, kurį jūs galite sugauti.

Įleiskite Saulės šviesą, bet Neleiskite Vagių: Lango rėmai įleidžia daug šviesos, kurdami ryškią ir teigiamą vidaus atmosferą. Tuo pačiu metu, jie neleidžia nepageidaujamų įsibrovėlių, todėl, kad lango rėmai nemokami sms yra labai sudėtingi įsilaužti. Tai yra todėl, kad spynos ant suveriamųjų langų yra formos kablio, ir šitie kabliai yra embedded rėmo viduje – kuris daro juos faktiškai neliečiamus. Aš turiu prisidėti, tuo metu, kai ant saugumo temos, kad suveriamieji langai yra linkę būti varžyti namuose su vaikais. Bet nėra jokio reikalingumo jaudintis, todėl, kad šiandieniai suveriamieji langai yra pasiekiami su childproof saugumo rankenomis.

Taip Labai Visapusiškas: These langai laiko savo savą gražiai, bet jie gali būti lengvai įdiegti iš abiejų pusių paveikslo lango ar įlankoje ar erkeryje, kad pridėtų papildomą žavumą ir charakterį į jūsų kambarį. Ir su pilnu spalvų, faneros, grotelių, ekranų ir aparatinės įrangos diapazonu, kad tiktų kiekvienam skoniui, šiuolaikiniai suveriamieji langai leidžia jus iš tikrųjų didinti jūsų namų unikalų stilių.

Yra kita mintis: jei jūs rekonstruojate savo virtuvę, neatmeskite minties apie suveriamąjį langą per kriauklę ar kabinetus, kur atidarymas ir tradicinių juostos langų uždarymas gali būti tikra namų ruoša. Lango rėmai, su jų keistuolio rankena, yra tik lengvesni atsidaryti.

Tai Lengva Buvimas Žalias: These langai yra aptemptas oras, ir tai yra didelės žinios šiandieniam sąmoningam energija būsto savininkui. Kai jūs uždarote suveriamąjį langą, tai traukia patogus prieš jūsų namus. Ir todėl, kad jie yra kietos dalys Žemos-E stiklinės, aprūpintos įranga su argonu, jie yra neįtikėtinai energiją taupantys. Kai tik jūs įdiegiate pakeitimo suveriamuosius langus, tik įsitaisote patogiai ir stebite jūsų energijos ekonomiją sudedant.

Tylos Garsai: Tas nepraleidžiantis oro "patogumas" turi kitą naudą: tyla. Lango rėmai gali iš tikrųjų neleisti triukšmo, ir tai ypač ištikima Andersen FIBREX langams, unikalus patentuotas mišinys, kuris turi pridėtą ilgaamžiškumo ypatybę. FIBREX nepus, net tame sūriame okeaniniame brize! Labai daug priežasčių mesti antrą žvilgsnį į pakeitimo suveriamuosius langus jūsų kitam naminiam suremontavimo projektui! Gerry Rogers yra įkūrėjas ir pono Rogers langai prezidentas. Jis pardavė ir įdiegė naminius pagerinimo produktus daugiau kaip 20 metų. Po jo Visą gyvenimą trunkančios Atlikimo Garantijos Be rūpesčių pristatymo, Gerry uždirbo pasitikėjimą tūkstančių klientų, "darydamas teisingą daiktą", kad garantuotų užbaigtą pasitenkinimą kai prieita prie kokybiškų produktų ir įdiegimo. Aplankykite pono Rogers žiniatinklio svetainę, kad pasimokytumėte daugiau apie pasirinkimą teisingų langų jūsų namams ir jūsų gyvensenai.

Rašyti komentarą