Trigubi įstiklinti langai – kaip jie dirba?

parašė , 2013-02-01 10:50

langai vaidina svarbų vaidmenį bet kokiame pastate, greita paskola internetu komerciniame ar gyvenamajame. Ankstyvesnes dienas, langai atitiko dvi pagrindines paskirtis. Pirmas vaidmuo langų namuose turėjo įleisti saulės šviesą ir gryną orą. Antras tikslas aprūpino vaizdą išoriniam pasauliui, ir tai buvo iš esmės tai.

Laukiama, kad šiuolaikiniai langai šiandien padarys daugiau. Jie turi:

Aprūpinkite izoliaciją prieš karštį ir šaltį.

Dalyvaukite triukšmo sumažėjime.

Aprūpinkite kažkokią UV apsaugą.

Priešinkitės ekstremaliems temperatūriniams pakeitimams.

Palaikymo lengvumas.
Aprūpinkite geresnį saugumą.

Šiuolaikiniai dienos langai su trimis stiklinės sluoksniais yra žinomi kaip trigubi įstiklinti langai. Tokie langai yra padaryti, patvirtindami vienetų su trimis stiklinės lapais įstiklinimą. Šitie langai kreditai internetu siūlo geresnę garsinę ir šiluminę izoliaciją negu kiti langai.

Šitie langai buvo iš pradžių suprojektuoti šalims kaip Skandinavija ir Kanada. Kanados žiemos, ypač, yra labai atšiauri ir įstiklinta langų pagalba karščio praradimo sumažinime.

Jie yra labai energiją taupanti porcija sumažinti jūsų šildančias sąskaitas šaltesnius mėnesius ir kainą aušinti jūsų namus tas "vasaros šuns dienas".

Kaip jie dirba?

Trigubas įstiklinimas yra kažkas daugiau negu tik trijų stiklinės lapų surinkimas. Jūs turite plastikiniai langai kainos palaikyti optimalų tarpą tarp trijų sluoksnių stiklinės tam, kad maksimizuotumėte izoliaciją. Jei lapai yra per arti, bus spinduliuojančio karščio praradimas. Padėtas per toli, jie prives prie sudarymo dujinių srovių, kurios sukels konvekcijos srovės karščio praradimą.

Tarpai tarp stiklinių yra užpildyti inertinių dujų kaip Argonas. Šitos dujos turi žemai šiluminį laidumą ir tuo būdu aprūpina daugiau izoliacijos negu oras.

Vidiniai ir viduriniai stiklinės sluoksniai turi žemą išskyrimą metalinis padengimas. Tai leidžia trumpai bangos ilgio saulės šviesai įeiti ir įkaitinti kambarį. Metalinis padengimas ant stiklinių stiklų (auksas, sidabras ar varis) garantuoja atspindį nuo ilgos bangos ilgio saulės šviesos. Tai padeda sumažinti karščio praradimą.

Trigubo įstiklinto lango rėmas yra labai svarbus. Rėmai turi būti ganėtinai tvirti, kad išvengtų stiklinės nuo sudužimo. Mediniai rėmai yra apskritai rekomenduojami šitiems langams, kadangi mediena turi aukštas izoliacijos ypatybes.

Stikliniai stiklai yra atskirti tarpinių. Jie yra padaryti iš stiklinio pluošto ir pagalbos labai kondensavimo sumažinime. Jie taip pat padeda apsirūpinti, apsirūpinkite:

· Pasipriešinimas prieš kondensavimą – normaliuose languose, nuoseklus kondensavimas priveda prie paslėpto ir matomo nuodingo juodžemio sudarymo. Trigubi įstiklinti langai siūlo apsaugą nuo to.

· Energijos ekonomija – įdiegdamas šituos įstiklintus langus, jūs galite sutaupyti iki 30 % energiją.

· Šiluminis patogumas – Su trigubais įstiklintais langais, jūs neketinate pabusti prakaituotas per vasaras. Niekas, nepadarykite jūs turite ieškoti kaistančių sprendimų savo namams per žiemas.

Išvadoje trigubi stiklo langai turi daug, kad pasiūlytų bet kokiam naminiam savininkui ir turi būti galvoti, pasirinkdami naujus langus jūsų namams. Ne tiktai jie aprūpins patogumą ir energijos ekonomiją, bet prisidės labai prie jūsų namų vertės.

Rašyti komentarą