Vadovas ant, kaip pritaikyti atspalvį jūsų namų langui

parašė , 2013-03-04 10:53

Atspalvio į jūsų namų langus prašymas yra puikus būdas pažeminti kiekį šviesos, kuri įeina į jūsų namus. Saulės šviesa yra viena iš pagrindinių priežasčių karščio namų viduje. Kai elektros sąskaita yra jų aukščiausiame, mažindama darbo kiekį, jūsų oro kondicionierius daro, kad laikytųsi, jūsų vėsus naminis yra svarbus.

Jei jūs nusprendėte paspalvinti savo namų langus tada paskolos internetu yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite žinoti anksčiau, negu jūs išeisite ir nupirksite tik bet kokį nuspalvinimo filmą. Starteriams, yra daug įvairių rūšių paspalvinti filmą, kad išsirinktų iš, kiekvienas su jų savu pranašumų ir nenaudos sąrašu. Tuo metu, kai procesas taikyti šituos filmus nėra sudėtingas, tai daug darbo reikalaujantis, ir dėmesys, kad detalizuotų yra būtinas, kad sutrukdytų lupimui ar burbuliavimui

Kiti kontūrai reikiami žingsniai į atspalvio į jūsų namų langus greitas kreditas prašymą.

1. Jūs turėsite turėti visus būtinus įrankius čia pat. Jie apima naudą ar dėžės peilį, kai kurias ašmenis, valytuvą, plaukų džiovintuvą, kaulo įrankį taip pat kaip purkštuvo butelį.

2. Išmatuokite matmenis langų, kuriuos jūs planuojate nuspalvinimas ir perkate pakankamai filmo, kad apimtumėte juos tinkamai.

3. Vienas langas laiku, pamatuokite tikslų dydį lango ir rūpestingai sumažinkite filmo dalį tikti. Dvigubas ir trigubas tikrinimas tinkamas filmo prieš to prašymą.

4. Valykite langą su amoniaku pagrįstu valytoju iš pradžių tada muiluotas vanduo ir šluostykite tai nuo laikraščio naudojimo, kad garantuotumėte, kad nėra jokių dalelių ar ruoželių, kuriuos paliekama ant lango paviršiaus.

5. Rūpestingai padėkite filmą ant lango ir plaukų džiovintuvo naudojimo, pašildykite žemesnę stiklinės dalį, iš pradžių tada dirba jūsų kelias į viršūnę mažuose skyriuose.

Purkštuvo butelis prisipildė muiluotų vandeninių aktų kaip tepalas valytuvui, kadangi jūs keliate kreditai internetu bet kokius burbulus iš už stiklinės ir filmo. Švelniai purkškite filmą ir valytuvo naudojimą, nuneškite bet kokius matomus burbulus.

Tai yra daug darbo reikalaujantis procesas, kuris turi būti pakartotas kiekvienam langui. Jūs taupysite daug pinigų, nuspręsdamas daryti darbą savarankiškai, bet todėl, jūs leisite daug savo laisvo laiko, susitelkė ties tuo užbaigti darbą. Galėtų vis dar būti patartina pasamdyti ekspertą, kad padarytų darbą jums, bet tai yra taip pat nauja galimybė studijuoti naujus daiktus.

Rašyti komentarą