3 klaidos išvengti, rinkdamas lango valymo kompaniją

parašė , 2014-03-26 09:57

Sveikinimai! Jūs nusprendėte žengti didžiuliame žingsnyje jūsų namų grožio priežiūroje, samdydamas profesinę lango valymo kompaniją, kad valytumėte jūsų langus. Su naujomis firmomis, pasirodančiomis kasmet, lenktyniavimas pramonėje tęsia užauginti sukūrimą to sudėtingesnis apsispręsti kuris kompanija nueiti su. Anksčiau, negu jūs išsirinksite, jūsų langas, valantis paslaugų teikėją, bando išvengti šitų 3 dažnų klaidų, kurios galėjo palikti jus su nuobodžiais rezultatais:

1. būdamas Pavytas Žemiausia Kaina

Dabar negaukite manęs neteisingai čia, aš nesakau, kad mesčiau jūsų biudžetą lauke langas; su ekonomika būdas svarbu sulaikyti jūsų akį ant to, kiek jūs mokate. Ką jūs negalite padaryti, nors, yra kokybiška aukos paslauga ir ekspertizė sutaupyti kelis dolerius
Tai galėtų atrodyti kaip, kad jūs taupote daug pinigų artimiausiu metu, bet su kuo jūs užbaigsite, yra kompanija, kuri turbūt negali padaryti darbo į standartus, kurių jūs ieškote lango valymo kompanijoje.

Jūs patikite kompanija, kurią jūs samdote su savo visais namais. Jie ketina būti iš išorės ir jūsų namo viduje per daug valandų, laiku įsitikindami, kad jūsų langai yra puikūs. Įsitikindamas, kad kompanija jūs samdote turi įrodytą profesinę patirtį tam, kad būtų saugiu, patikimu, ir profesiniu poreikiu būti prioriteto sąrašo gelbėjimo viršuje keliais doleriais, kad pasamdytų kompaniją, kuri nesirūpina apie jus, ar jūsų namai neketina būti verti to, jei jie atsitiktinai meta neįkainojamą šeimos relikviją ar atostogų įbrėžimus ant jūsų langų.

2. Kompanijos Be Deramos Patirties pasirinkimas

Tai laikosi ypač teisingas, jei jūs turite "sudėtingus" langus kaip tūkstančiai prancūzų stiklų ar didelių erkerių daugialypiuose lygmenyse jūsų namų – ne, visos kompanijos turėjo reikalo su kiekviena situacija, ir niekas nenori būti "jūrų kiaulyte" kai prieita prie saugumo ir jų namų palaikymo. Anksčiau, negu jūs pasamdysite kažką, kad valytumėte jūsų langus, paklauskite jų truputį apie jų darbo istoriją. Jie buvo versle ilgai?

3. Įsitikinkite, kad Lango Valymas Yra Jų Vienintelis Verslas

Atsiminkite sunkią ekonomiką, kurią aš minėjau anksčiau? Kad sulaikytų jų galvas virš vandens, daug žmonių griebėsi inicijavimo todėl, kad jie tiesiog negali surasti darbo, kuris gali palaikyti juos savarankiškai. Vienas iš bendresnio paleidimo neseniai turėjo pradėti lango valymo paslaugą.

Deja laikantys šituos tipus firmų ant pusės tiesiog neturi ekspertizės, žinių, ar įrankių, reikalingų padaryti darbą tinkamai dauguma atvejų. Nesibijokite paklausti savininko apie jų darbo istoriją ir pamatyti, jei jie iš tikrųjų buvo versle gana ilgai, kad suteiktų jums kokybišką paslaugą ar jei jie tik daro tai ant pusės, kad padarytų kai kuriuos papildomus grynuosius pinigus.

Rašyti komentarą