Kūrimas langų jūsų namui sveikinimo

parašė , 2014-04-11 23:51

Ar tai yra pokalbis dėl darbo ar tas nervo sugriovimo pasimatymas su nepažįstamu, pirmi įspūdžiai gali turėti visą reikšmę. Kai prieita prie pradinės namų lankytojų reakcijos, niekas nenustato tono efektyviau negu derami įėjimo langai jūsų namui.

Jūs nesvajotumėte apie taisyti jūsų plaukus ir apsirengti jūsų geriausią aprangą tam visa svarbiam pokalbiui dėl darbo, tiktai užgesinti save su pigiu odekolonu ar kvepalais. Taip, kai jūs investuojate brangias valandas ir dolerius, kad sukurtumėte jūsų svajonę namo, ji tiktai turi prasmę paimti tą patį rūpinimąsi įėjimo langų tam namui pasirinkime. Laimei, pasirinkimas tame dėmesyje yra daugelis ir įvairus, tokiu būdu jūsų galimybės palikti pirmą įspūdį, kurio jūs norite yra didesnės, negu jūs galvojate
Tai yra tik klausimas rasti geriausią tinkamą, duotą jūsų namų temą ir struktūrą, konfigūraciją jūsų prieangio, ir žinutę, kurią jūs tikitės perduoti jūsų svečiams.

Didieji Gestai

Niekas nedėvi apdribusių drabužių per gimnastika formuotą kūną. Kodėl stato tai ir paskui laidoja tai? Tas pats prisitaiko prie langų namui su draminiu priekiniu įėjimu. Jei jūsų namų žymiausia ypatybė yra, kad dvi istorija peršoko per fojė, kuris nuima jūsų kvėpavimą, jums reikia lygiai užimančių kvapą langų, kad iš tikrųjų pripažintumėte tai. Sklandantys įėjimo langai jūsų namui, kurie apima paradines duris ir tęsiasi į fojė viršūnę turės jūsų svečius baimėje anksčiau, negu jie net kirs slenkstį.

Dosni Stiklinė

Galbūt jūs pasirinkote, "mažiau yra daugiau" jūsų namų prieangio metodo. Ne problema. Įdiegdamas pakankamą skaičių langų jūsų namui aplink paradines duris, jūs galite vis dar laimėti susižavėjimą savo lankytojų ir įvykdyti kelis tikslus procese. Ne tiktai jūs užliesite interjerą dosniais šviesos kiekiais, bet jūs iš tikrųjų atidarysite eksterjerą procese, numatydamas šiltą, draugišką atvaizdą visiems, kas įstoja.

Formų pasikeitimas

Jie sako, jei jūs negalite išsirinkti tarp dviejų pasirinkimo, nueikite su savo pirmu instinktu ar savo žarnos jausmu. Bet yra trečias pasirinkimas: neišsirinkti. Su labai daug įdomių formų, pasiekiamų languose namui, kodėl riba savarankiškai į tik vienas? Pabandykite didelį, stačiakampį multistiklo langą per duris, kad pabrėžtumėte didoką priekinį kambarį ir pridėtumėte apskritą vienetą dešinėn ar paliktas, kad pasiektumėte naują kontrastą.

Drąsiai Skirtingas

Jei jūs esate svaiginantis per stiklinę, jūs negalite norėti sustoti naudojime jos languose jūsų namui, kurie supa paradines duris. Jei tai yra atvejis, svarstykite visas stiklines duris, kurios efektyviai dvigubėja kaip langas ir nuneša barjerus tarp jūsų ir jūsų aplinkos. Jei tai yra per daug "atvirumo" jums, jūs galite įtraukti išgraviruotas ar apšerkšnijote stiklinę, kuri vis dar paskelbia šviesą, bet be stebėtojų.

Tiesiog Palaikantis kitame masto gale, priekiniai langai gali užpildyti stiprią palaikymo funkciją greičiau, negu tarnauti kaip svarbiausia atrakcija. Namams su žaviomis medinėmis durimis kaip prieangio svarbiausias dalykas, mažesni šoninio žibinto langai jūsų namui tobulai įrėmins paradines duris, nenustelbdami to. Tai yra skirtingas požiūris nuo langų kaip žvaigždės atrakcija turėjimo, bet tai gali būti lygiai efektyvu tam, kad sukurtų žymų pirmą įspūdį.

Bet koks tvirtinimo, kurį jūs norite padaryti su jūsų priekiniu įėjimu, yra langas, kuris padės jums sakyti tai su stiliumi. Ir nesvarbu kurie nustato maršrutą, jūs einate, jūs galite nusiųsti žinutę kiekvienam asmeniui, kuris puošia jūsų priekinius žingsnius, kad jie yra vertinti svečiai ir daugiau, negu pasveikinimas jūsų namuose.

Rašyti komentarą