5 daiktai, kad svarstytų, keisdamas rančos stiliaus langus namo

parašė , 2016-01-16 07:43

langai buvo viena iš rančos namų projekto ypatybių. Nauja technologija 50-aisiais ir 60-ieji padarė tai galima panaudoti didelius lapus stiklinės, kuri atidaro šituos namus į natūralius lengvus ir didelius vaizdus. Apskritai, langai buvo įrėminti su plienu ar aliuminiu kadangi medienos lango rėmai buvo pamatyti kaip kažkas iš praeities. Jei jūs gyvenate vyresnėje rančoje namo ir nepakeitėte langų dar, tai yra turbūt laikas. Jei jūs vis dar turite metalinius rėmus, jie veda ir šaltį ir karštį jūsų namuose. Stiklinė gali vis dar būti vienu stiklu ar neturi Žemos šiandienės stiklinės E pašalpos. Taip, kai jūs apsisprendžiate atėjo laikas, kad pakeistumėte, yra 5 daiktai svarstyti.
langai Themselves. Pirma, jūs norite ilgaamžiškumo. Priklausomai nuo kur jūs gyvenate, jūs galite pasirinkti dvigubą ar trigubą stiklo stiklinę izoliuoti. Atkreipkite dėmesį į UV reitingą. Žinokite, kad jūsų nauji langai gali užmokėti jums didelius dividendus energijos ekonomijoje ir nupirkti atitinkamai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų Reikalingumas. Kiekvienas langas turi tikslą – ir daugelis turi daugiau kaip vieną. Žinoma, iš pradžių yra ventiliacija. Svarstykite, kaip dažnai jūs norite savo langų, atidarytų ir viliojančių brizas viduje. Kitas apsvarstymas yra privatumas. Jūs turbūt nenorite aiškaus stiklinio lango vonioje, ir jūs būsite patenkintas skirtingu pasirinkimu, pasiekiamu privatumo stiklinėje šiandien. Jie eina kelias už glajaus! Taip pat, svarstykite vaizdą. Jei jūs turite įspūdingą vaizdą, jūs gėritės, planuojate langą – kaip tik taip, kaip paveikslo langas – kad rodytumėte tai iš geros pusės. Supraskite, kad kai kurie langai – tokie kaip miegamasis ar virtuviniai langai – turi privalėti atsidaryti pagal įstatymą.

Stilius. Jūs norite atitikti savo namų stilių. Yra kai kurie stiliai, kurie dirba su Ranča namo. Suveriamieji langai duoda jums pranašumą uždarymo standžiai ir energijos vartojimo efektyvumo pridėjimo. Jie taip pat duoda jums lygią liniją, kuri atitinka platų Rančos stilių namo. Kai jūs galite, laikyti taisytas ar paveikslo langai. Jie turi švarias linijas ir gali įrėminti gražų vaizdą. Stoginės langai yra kitas pasirinkimas. Jie atsidaro į viršų ir duoda gerą ventiliaciją. Horizontalios grotelės gali padidinti Rančos stiliaus žvilgsnį. Sliders yra kitas pasirinkimas – didelis sliders pranašumas yra toks, kad jūs galite turėti didelę erdvę stiklinės viduryje su sliders, kad įvykdytumėte išėjimą ir saugumo reguliavimą. Jie gali taip pat derėti, originalaus metalo žvilgsnis įrėmino langus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rėmai. Medienos langai iš tikrųjų neturi Rančos žvilgsnio, jei jie nėra dažyti – ir, tada, kodėl perka medieną? Mažiau brangus pasirinkimas, kuris yra taip pat energiją taupantis yra vinilas, mišinys ar stiklo pluošto rėmai. Jie įeina skirtingi iškeptas – spalvose.

Kur Nupirkti. Jūs norite kompetentingo lango pakeitimo rangovo. Jūsų senų langų pakeitimas ketina išimti juos, ir jūs norite daug žinančios komandos, kuri negadins už jūsų namų ribų. Naudojant vietinę kompaniją yra dažnai išmintingas kadangi jie žino namus jūsų rajone ir klimate. Tikrinkite užuominas ir reitingus ir pažiūrėkite į internetines apžvalgas. Kas įdeda tuos pakeitimo langus yra taip svarbus kaip langai, kuriuos jūs perkate!

Rašyti komentarą