5 Pakeitimas langai tipus

parašė , 2011-11-30 21:00

Pagal apibrėžimą, pakeisti langai galima apibrėžti kaip naują langai, kad sumontuotos ant esamų langų rėmai, kad anksčiau turėjo kitos langai. Kad sakė; yra daug skirtingų kreditas internetu nemokamai tipų tokių langai. Šis straipsnis sąrašas ir paaiškinti penkių tipų pakeitimo langai.

1. Laivapriekio langai

Prasideda, let’s žiūri laivapriekio langai. Jų pavadinimas rodo, jie yra laivapriekio formos. Jie taip pat galima apibūdinti kaip yra lenkti. Jie buvo įvesta į Jungtinių Amerikos Valstijų, aštuonioliktajame amžiuje britų. Jie turi keletą tikslais namuose. Jie gali būti naudojami atlikti iliuzija, kad daro kambarį atrodo didesnis, elegantiškas ir aiškiau. Dar vienas privalumas naudojant laivapriekio langai yra, kad jie teikia papildomas ventiliacijos į kambarį.
2. Jalousie langai

Antro tipo, kad mes turime pažvelgti į yra Jalousie langas. Jie taip pat dažnai vadinami louvred langai. Jeigu mes buvo žiūrėti į jų architektūros reklamos paslaugos internete ir konstrukcijos, jie yra pagaminti iš stiklo priešsparniai nustatyti per metalo klipus į kolegiją. Šių plokščių stiklo priešsparniai gali būti sukama rankiniu būdu, kad jie gali atidaryti ar uždaryti kaip langinės. Ši funkcija Jalousie leidžia namų kontroliuoti suma ventiliacijos ir šviesos, kad jie leidžia į savo namus.

3. Patio langai.

Trečiųjų tipo, kad mes ieškome ne yra patio lange. Jei atsitiktψ nuosavψ namψ šansai, kad jums yra susipažinę su patio. Kad sakė; terasą langai yra tarp populiariausių ir dažniausiai naudojami langai, namų. Juos galima rasti įvairių dydžių, dizaino ir net stilius. Jis atsako už, namuose nuspręsti, kuris patio geriausias tipas dera su savo bendrą namų dekoro.

4. Arkos langai

Ketvirtoji langai mūsų sąraše tipas yra arkos langą. Tai nėra įprasta langai ir kaip jie naudojami pridėti tam tikrų lygio sudėtingumo sms paslaugos namų. Jei esate namuose ir jūs manote, kad norite eksperimentuoti su šio tipo, tik užtikrinti, kad jums konsultuotis su profesinės pirmą kartą. Tai yra, nes jūsų namuose gali būti pritaikyti dirbti tokių langai.

5. Bunkerį langai

Jie yra suprojektuoti taip, kad jos yra sujungtos šarnyru apačioje ir jie tiltas veda atidaryti užtikrinti visą langą atidaroma viršuje. Jie taip pat yra skirtos alkūninę rankenėlės, kad ateina su mechanizmas, kuris turi langą išvengti iš slamming uždaryti, vėjas.

Rašyti komentarą