Pagrindinės dalys, didelio našumo Windows

parašė , 2011-11-30 18:29

Paprastųjų casements didžiausias trūkumas yra, nėra skirtas užkirsti kelią šilumos. Priešingai, didelio našumo langai, creditas kiekvienas elementas vaidina labai svarbų vaidmenį slopina perviršinio šilumos praradimo. Let’s sužinoti, kaip visos dalys šiuolaikinės trancą dirbti kartu išsaugoti kas šiek tiek saulės šilumos pelnas.

Stiklų-aukštos kokybės transoms, keli stiklo plokštės, naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostoliai atsiranda nustatytus, konvekcija ir spinduliuotės. Toliau didinti energijos efektyvumą, langai, mažai ultravioletinėje danga taikoma tiesiogiai ant stiklo. Low-e danga proficiently spąstus, saulės energijos, ir tokiu būdu, padeda sumažinti savo šildymo ir aušinimo išlaidas. Be mažas-e danga, dujų užpildo ir tarpikliai taip pat eiti padidinti didelio našumo langai šiluminį našumą

Dujų užpildymo-In siekiant padidinti energijos efektyvumą, stiklų vieneto, inertinių dujų kaip argoną, kriptono arba Xeon užpildomas tarpas tarp stiklo plokščių. Šių ne toksiškas ir chemiškai inertinių dujų padidinti šiluminių stiklo atsparumo ir labai sumažinti šilumos nuostolius. Argono laikomas būti gera alternatyva, nes ji yra gana sunki ir perduoda šilumos blogai. creditas Kriptonas, kita vertus, suteikia geresnį efektyvumą nei argono arba ksenono, tačiau ji yra labai brangūs.

Tarpikliai – jie užtikrina, kad tarpas tarp stiklo plokščių ir įstiklinimai vieneto būtų vienodas. Paprastųjų casements, skėtiklių paprastai yra pagaminti iš aliuminio, kuri lengvai atlieka šilumos energijos. Energiją taupančios langai, mažai laidumas skėtiklių naudojami atidėti šilumos nuostolių. Jos taip pat padeda sumažinti šiluminio įtempio sąlygomis ant stiklo ir sumažinti tikimybė, kad kondensacijos metu žiemomis.

Rėmas ir gateris-po stiklų vieneto, kitą langą svarbios dalys yra rėmo ir gateris. Paprastai sudarytas iš aliuminio, kuris perneša atsparumo ir ilgaamžiškumo, trancą. Tokių rėmeliai yra lengva išlaikyti svetainiu kurimas ir jie aktyviai priešintis metmenų “per amžius. Tačiau, palyginti su stiklo pluošto, jų šiluminio varža yra gana nedidelė. Geriau izoliacija, tuščiaviduriai profiliai iš stiklo pluošto rėmas ir gateris alsuoja putų. Vinilo ir kietos medienos, taip pat termiškai stiprus, tačiau jie nėra plačiai naudojami nes buvusios trūksta konstrukcijos stiprumo baidariu nuoma ir pastaroji reikalauja daug apsaugos nuo oro sąlygų.

Weatherstripping-The tarpas tarp langą kilnojamojo ir ilgalaikio dalys gali sukelti oro nuotėkio ir geriausias būdas išvengti tai yra naudoti weatherstripping. Ji ne tik trukdo oro įsiskverbimo, tačiau ji taip pat veiksmingai neleidžia lietaus seeping viduje namuose. Weatherstripping rūšys prieinama rinkoje, tačiau veiksmingiausia yra glaudinimo plomba, nes ji gali būti išspaustos sandariai tarp kilnojamąjį gateris ir ilgalaikio rėmelį.

Kitų aparatūros-The rankenėlės, vyriai, spynos, vyriai ir visų kitų komponentų, didelio našumo langai iš geros kokybės medžiaga, kuri yra tvirtas, tvirtos ir pateikti šiluminio geresni.

Rašyti komentarą