6 patarimai, kad pasirinktų naminius langus naujai kartai

parašė , 2016-03-23 09:48

Pasirinkimas Naminio langai Lengvas kelias

1. Nekreipkite į Tradiciją dėmesio

Jei jūs sugebėsite pasirinkti langus savo namo, atmenančio tam tikrus faktorius, tai bus patogu be buvimo protingas, kadangi jūs turite plačią įvairovę ne tiktai projektai ir stiliai bet taip pat ir kur kainos yra sudomintos. Jūs galite pastebėti, kad dauguma mūsų renkasi stilius, kurie yra labai tradiciniai. Tačiau, jūs turite atsiminti, kad langai tuo metu nepataikavo sienoms, kurios buvo izoliuotos, niekas nebuvo ten bet kokio centrinio šildymo reikalingumas. Stikliniai stiklai tuo metu nebuvo pasiekiami dideliuose dydžiuose. Nebuvo jokio pasirinkimo statybininkams tuo laiku, bet dabar kadangi technologija padarė savo buvimą jaustą beveik visuose skyriuose, jūs galite pasirinkti langus, kurie susimaišo gerai su jūsų namais
Taip, pasidarykite drąsus ir galvokite apie skirtingus stilius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Galvokite apie Saugumo Faktorių

Dabar, jei jūs ieškote langų kaip pakeitimo į jau egzistuojančius vieno dolerio banknotus, jūs pasiekėte, kad įsitikintumėte, kad jūs renkatės openable langus ant viršutinių aukštų. Yra langų su mediniais rėmais, ir atrodo, jie yra geras pasirinkimas, kadangi jie yra linkę į šaltą perkėlimą ir karštį. Jūs surasite daug pasirinkimo medžiagoje kaip mediena, Vinilas, aliuminis, dėvintis mediena ir daug daugiau. Suplanuokite ir galvokite anksčiau, negu jūs padarysite savo pasirinkimą.

3. Patogumo atminimas

Atrodo, kas dirba gerai už jūsų namų yra ne būtinai idealus interjerams. Jūs turite žinoti, kad langai turi būti nuspręsti pagrįsti būdu, kuriuo jūs planuojate panaudoti kambarį be įsitikinimo orientacijos namo į vėją ir šaltį. Jei jūs turite langus, kurie stovi su vakarais ar rytais, ir yra taisytas būdu, kuriuo yra nepaprastai žemas kampas saulės šviesos nukritime ar pavasaris, tai gali būti varginantis ir nepatogu ypač, skaitant ar žiūrint televizorių.

4. Energiją taupantis langai Hello. Jūs randate daugumą žmonių, besirenkančių dvigubus stiklo langus stiklinės vietoj vieno stiklo, kadangi jie yra linkę būti efektyvesni, kur energijos faktorius yra sudomintas. Jūs turite sugebėti ieškoti žemo U-faktoriaus, kuris gali būti, kaip langas gali neleisti karščiui pabėgti be SHGC (Saulės Karščio Naudos Koeficientas), kuris yra užuomina apie saulės šviesą, kurią gali pripažinti pro langą ir būti išleidžiama kaip karštis viduje.

5. langai Hello stiliai. Jūs galite pasirinkti pakabintą singlą ar dvigubi pakabinti langai, kurie gali atsidaryti ar šalia slydimo jų ar viršuje ar žemyn. Dvigubi pakabinti langai yra idealūs, kai jūs norite sukurti oro srovę visur savo namuose. Tai gali būti lengvai padaroma, tik nuleidžiant aukščiausią juostą. Jūs taip pat turite pasirinkimą suveriamųjų langų, Awing langų ir Slider langų, kurie turi skirtingas ypatybes. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, įsitikina, kuris pritaiko jūsų reikalavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

6. Kokybė negali būti pražiūrėta

Kadangi tai yra investicija ilgo laiko pagrindu, jūs negalite galvoti apie kompromiso radimą ant kokybės. Taip, atmindamas jūsų biudžetą, sužino geriausią kokybę, pasiekiamą to diapazono viduje. Vienintelės pastangos kurias jūs turėsite įdėti čia yra, daro mažą tyrinėjimą ar medžioja aplink skirtingose parduotuvėse, kad tikrintų, kurį geriausią sandėrį jūs galite gauti. Ieškodamas garantijų išgelbės jus nuo išlaidų šalin ir ant.

Rašyti komentarą