Vidaus ir išorinių langinių pašalpa

parašė , 2016-04-07 17:28

Langinės aprūpina ir architektūrines palūkanas ir apsaugą ant namų. Jūs galėtumėte įdiegti juos ar išoriškai už gyvenamosios vietos ar viduje languose. Ištirkite įvairią abiejų stilių pašalpą, kad nustatytumėte, ar jūs norite pridėti juos prie savo namo.

Interjeras

Kai kurie žmonės renkasi vidaus įdiegimą languose. Šis papuošimo pasirinkimas siūlo pašalpos įvairovę.

– Uždarytoje padėtyje, jūs turite pastebėti reikšmingą izoliaciją ir nuo karščio ir nuo vėstančio praradimo. Šis uždengimas taip pat neleidžia saulei švytėti tiesiogiai per stiklinę. Tai gali sulaikyti namo šaldytuvą, ir jis gali taip pat sumažinti išnykimą ant pakloto ir baldų. Šis pasirinkimas lango gydyme dažnai dirba efektyviau kaip izoliacija negu kitas pasirinkimas toks kaip žaliuzės ar užuolaidos
Daug būsto savininkų pastebi didoką sumažėjimą kainų po įdiegimo šildymo ir aušinimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– Galima nustatyti žaliuzes, tokiu būdu jie leidžia išoriniam orui įeiti į kambarį, neleisdami įeiti saulei ir karščiui. Kaip saulės žingsniai per dieną, tęskite sureguliuoti žaliuzes, kad leistumėte tiek daug šviesos įeiti, kaip jūs trokštate. Panašus reguliavimas nėra galimas su užuolaidomis. Medienos žaliuzės gali pasiūlyti panašų reguliavimo gebėjimą; tačiau, žaliuzės nesiūlys tų pačių izoliacijos ypatybių.

– Nusprendžia sulaikyti vieną atidarytą ir kitas uždarytas, jei jūs norite. Šitas unikalus pasirinkimas siūlo daugiau lankstumo todėl, kad kiekviena pusė veikia nepriklausomai nuo kito.

– Švarumas gali būti svarbiu pranašumu. Su užuolaidomis ar portjeromis, audinys sukaups dulkes ilgainiui. Žmonės su alergija ar astma gali patirti reikšmingas sveikatos svarstomas problemas, jei tai vyksta. Tačiau, langinės valymas yra greitas ir lengvas. Tiesiog šluostykite drėgną audeklą per paviršius, kad nuneštumėte dulkes ir kitus alergenus.

– Ilgaamžiškumas yra aiškus plius. Šis uždengimas pasiliks gražus ir puikios būklės daugelį metų. Šitos medžiagos nesidėvės tokiu pat būdu, kad audinio užuolaidos ar vinilo žaliuzės būtų. Daug kompanijų siūlo kietas garantijas, taip pat.

Eksterjeras

Su langinėmis ant namų eksterjero, jūs tikėtina patirsite daug svarbios pašalpos.

– Uždarytoje padėtyje, jūs nedelsiant turėsite užbaigtą apsaugą nuo žmonių, bandančių įsižiūrėti į jūsų langus.

– Uždarytoje padėtyje, jūs galite taip pat apsaugoti stiklinę nuo atšiauraus oro tokio kaip stiprūs vėjai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– Daug žmonių pastebi reikšmingą izoliacijos faktorių su išorinėmis langinėmis. Jūsų namai turės apsaugą ir nuo šaltos, ir nuo karštos temperatūros. Aplinkosaugos Agentūra vertina, kad tarp 10 ir 15 procentų namų bendros energijos plaukioja lengvai lauke per langus. JAV. Energijos skyrius vertina, kad tiek daug, kiek 25 procentai visos šildančios sąskaitos įvyksta nuo karščio praradimo per langus. Jūs galite sutrukdyti daliai šio oro tekėti, įdiegdamas langines per stiklinę.

– Pridėtas saugumas, kurį jūs galite patirti yra taip pat nauda. Netikėtai, įsibrovėliai negali įgyti prieigos prie namo, kai langai yra apimti saugiai.

Po vidaus ir išorinės pašalpos tyrinėjimo, jūs galite nuspręsti, kad šis papuošimo pasirinkimas pritaiko jūsų namų stilių.

Rašyti komentarą