Aklas remontas prieš pakeitimą: koks pasirinkimas yra teisingas dėl jūsų lango gydymo?.

parašė , 2012-08-14 07:49

Nutrauktas ar blogai funkcionuojantis lango gydymas neturi nusiųsti jūsų į parduotuvę visam naujam žaliuzių komplektui. Svarstykite, ar aklas remontas yra teisingas jūsų situacijai.

Jei jūsų langai yra jūsų namų akys ant pasaulio, tai jūsų lango gydymas yra dangčiai ir rimbai. Nuo dekoratyvinės draperijos į funkcines žaliuzes, lango gydymas prideda stilių prie kambario, kontroliuoja šviesą ir temperatūrą, ir aprūpina privatumo lygmenį. kreditas internetu Bet kai jūsų žaliuzių lūžis ar veikimo sutrikimas, jie eina nuo naudingas apstatymas į nuliūdę kažką bjauraus buvimo. Jūs galėtumėte norėti įplėšti žemyn tas nutrauktas žaliuzes ir išmesti juos, prieš trukdymą jūsų vietiniam lango gydymo mažmenininkui pakeitimo komplektui. Kai kuriais atvejais, tačiau, aklas remontas yra efektyvesnis kainoje ir pasitenkinantis pasirinkimas negu pakeitimas
Turėkite galvoje kelis pagrindinius faktorius, priimdamas sprendimą.

Bendros Aklos Svarstomos problemos

Nors jie yra paprasti veikti, žaliuzės yra sudarytos iš daug komponentų – ir kiekvienas iš šitų komponentų yra imlus blogam funkcionavimui ar lūžiui, ypač jei jūs nesielgiate su žaliuzėmis su rūpinimusi. Virvelė ar grandinė, kad pakeltų ir nuleistų žaliuzes galėtų tapti suraizgytos ar pritvirtintos. Virvės spyna galėtų liautis rakinti, reikšdama, kad žaliuzės neliks pakeltoje padėtyje. Tilter mechanizmas, kuris kontroliuoja, kiek šviesos jūs įleidžiate, galėjo greita paskola internetu liautis dirbti. Ar jūs galėtumėte perkelti tą patį komplektą žaliuzių į skirtingą langą tiktai, kad surastumėte, kad jie yra per trumpi ar per ilgi. Kai kurioms iš šitų svarstomų problemų reikia vienos atsarginės dalies, kuri bus nuspręsta; kiti reikalingas sudėtingesnio remonto. Priklausomai nuo kur jūs nupirkote žaliuzes ir kas įdiegė juos, jūs galėtumėte turėti prieigą, kad apakintumėte remonto paslaugas. Paklauskite apie savo problemą ir ką ji paimtų, lietuviska TV kad taisytų tai.

Estetika

Apsispręsdamas tarp aklo remonto ir pakeitimo, svarstykite kambario estetiką. Yra šitos jūsų mėgstamos žaliuzės? Jie yra centrinė ypatybė kambario apstatyme? Jei atsakymas yra "taip", jis galėtų būti vertas skambinti lange aklas, remontuoja ekspertą, kad pamatytų, jei jie gali būti sutaupyti. Tačiau, jei jūsų žaliuzėms yra daug metai ir pamatė geresnes dienas, tai galėtų būti jūsų galimybe pakeisti juos. Jei jūs mėgstate žaliuzių žvilgsnį, tikrinkite, ar mažmenininkas vis dar gamina tą patį modelį. Ar, pasigaukite galimybę perprojektuoti, ieškodamas naujas horizontalias žaliuzes ar net romėnų atspalvius, kad atnaujintumėte kambario žvilgsnį.

Kainos efektyvumas

Kiek jūs mokėjote už žaliuzes pradžioje? Jūs įdiegėte juos savarankiškai ar panaudojote profesines įdiegimo paslaugas? Ir kiek tai kainuos, kad taisytų problemą? Pasverkite visas kainas, kai sprendimas, ar paskambinti aklame lange remontuoja ekspertą. Žaliuzės, nupirktos nuo didelio dėžės mažmenininko, negalėtų būti vertos remontuoti, todėl, kad jūs galite nupirkti pakeitimo modelius tai pačiai kainai. Tačiau, jei jūs manote, kad jūsų lango gydymas yra investicija į jūsų namus, ir tokiu būdu pasirinkote pasiturinčiųjų žaliuzes, vieno komponento remontas gali būti daug pigesnis negu užbaigtas pakeitimas. Turėkite galvoje, kad aklas mažmenininkas galėtų pasiūlyti nukainotas ar net laisvas remonto paslaugas žaliuzių, nupirktų iš jų parduotuvės kaip jų produkto garantijos dalis.

Ar jūs renkatės aklą remontą ar pakeitimą, atsiminkite, kad akina, su kuriais elgiasi, tinkamai pažiūrės jų geriausias ir truks ilgiau. Auginkite ir nuleiskite juos su rūpinimusi, greičiau, negu tempimas ir yanking. Jei virvė yra linkusi suraizgyti, apklostyti tai iš kelio, kol jums nereikia to. Ar jūs išleidote 20$ ar 200$ ant jūsų lango gydymo, jūs norite pasidaryti labiausiai iš savo investicijos.

Rašyti komentarą