Garsiniai tikrinimo langai: kaip aukštai yra kaina, iš tikrųjų?.

parašė , 2012-08-07 09:46

Pirmas daiktas, apie kurį dauguma žmonių galvoja, norėdami skambėti tikrina jų langus, yra susijusios kainos tema. Kaina medžiagų, pirmini ir šalutiniai metodai, kad įdiegtų ir įdėtų deramą gydymą, laikas turėjo baigti įdiegimą, ir pagaliau, kiek bus jie taupyti. Mes atkreipsime į kiekvieną dėmesį iš šitų kainų ir problemų po vieną, kad duotume jums mintį apie, kas laukti su visu paketu.

Iš pradžių apimkime pagrindinę medžiagų kainą, pasamdytas įdiegimo profesionalas turės užbaigti darbą skubiai ir efektyviai. Svarbiausias garsinių tikrinimo langų aspektas gali keistis priklausantis creditai į svarstomų langų dydį. Minimali kaina mažas, kad vidutiniškai prilygtų surūšiuotiems pagal dydį langams yra apytiksliai 400$ JAV doleris per langą.
Kad signalizuotų apie įrodymą didesni langai, kaina gali pakilti į tiek daug, kiek 900$ JAV dolerį per langą. Jei jūs norite skambėti, tikrina stiklines duris, vidutinė kaina yra minimumas 1.325$ JAV dolerio, kuris gali būti nemokami sms pigesniu spektro galu, svarstydamas garsinį stiklinių ar stumdomųjų durų tikrinimą.

Tos kainos neapima įdiegimo, kuris daro laisvą kainą, įvertina vieną iš svarbiausių aspektų nustatyti paskutinį jūsų kainos skaičių. Jei kompanija, jūs galvojate apie naudojimą, nesiūlo laisvų apytikrių apskaičiavimų, gali būti geriausia judėti toliau kitai kompanijai.

Yra keli skirtingi įdiegimo metodai, kuriuos profesionalas panaudos, kad skambėtų, tikrina jūsų namų langus. Pirmas tipas įdiegimo metodo, kuris gali būti panaudotas, yra multi-layered sluoksniuota stiklinė, būdamas panašus daug į audringą langą ant vieno stiklo lango rėmo.

Tai duos iš viso tris lango stiklą. svetainiu kurimas Du tų stiklų bus specialiai suprojektuoti ir sluoksniuoti triukšmo sumažėjimui, ir sukurs orinį tarpą, kad padėtų sustabdyti triukšmą net toliau. Šalutinis tipas metodo, kuris galėjo būti naudotas, kad neleistų probleminiam triukšmui siekti jūsų namų vidų, turi maksimizuoti erdvę tarp sluoksniuotų stiklų stiklinės, įdiegtos.

Dabar, kalbėkime apytiksliai tuo laiku, kai tai paimtų, kad turėtų profesinį įdiegimą garsinių įrodymo langų, kurių jūs norite savo namuose. Būtinas laikas, pro-su deramais įrankiais, yra tarp 30 minučių ir valandos per langą. Priklausomai nuo dydžio jūsų namų ir triukšmo lygmens jūs norite užstoti, paskutinis laikas galėjo paimti dvi 8 valandų ilgas darbo dienas. Laikas, kuris yra būtinas yra beveik taip svarbus kaip žinantis, kiek paskutinės kainos bus. Tai yra, kodėl laisvas įvertinimas yra svarbus, norėdamas žinoti paskutinį kainos skaičių, ir laikas turėjo užbaigti darbą.

Vienas iš padarinių žmonių nesupranta, kad jie pasiekia nuo garsinių įrodymo langų kainų, yra mokesčio teisė-offs, kuri gali būti įsigyta. Dauguma žmonių tik galvoja apie kainas ir kad vienintelė nauda bus mažiau triukšmo namuose. Iš tikrųjų, intarpas ar garsinių įrodymo medžiagų įdiegimas daro nepaprastai energiją taupančius namus. Tai privers jūsų vietinę energetikos bendrovę duoti jums nuolaidas, regioninė valdžia gali duoti jums mokesčio kreditą, ir garsinis tikrinimas natūraliai išgelbės jus pinigai, įviliodamas į spąstus daugiau jūsų brangaus karščio ir oro kondicionavimo namų viduje. Tai vieniša dramatiškai nuleis šildymą, ir aušinimas kainų, pradedančių dienos įdiegimą, yra užbaigtas.

Rašyti komentarą