Bosch apžvalga sukinėja malūnėlio modelius

parašė , 2013-01-06 13:01

Nauja avantiūra lauke Kampiniai šlifuokliai prie Bosch yra jų Bosch kampiniai šlifuokliai. Jau jie gavo rinkos dalį su savo malūnėliais, ir jie debiutuoja kampiniai šlifuokliai, padarytuose nepaprastu mylias žyminčiu akmeniu. Jie padarė didelį įspūdį pramonėje, gaudami patentus ir apdovanojimus už jų stulbinančius dulkių rinkimo pritvirtinimus. Jie debiutavo su savo lengviausiu ir patogiausiu dideliu kampo malūnėliu, sveriančiu mažiau kaip 12 svarų, ir surūšiavo 7 iki 9 colius pagal dydį tiktai. Tai yra šalia 20 % mažesnio svoryje negu jo konkurentai.

Jų projektas svarbiausi ir pusės rankenos mažina vibraciją apytiksliai 50 % negu jos perai, darantys juos pionieriai vibracijos kontrolėje taip pat. Minkštos pagriebimo rankenos ir sukimas svarbiausias daro juos patogesnius vartotojui. Vadinasi, net kai žmonės naudoja juos visa diena, jie neduoda jiems daug nuovargio, kuris daro juos brangesnius klientams.

Kai kurios pabrėžtos malūnėlio dalių ypatybės apima spyną ant/nuo jungiklio ir paslaugos linkę šepečiai. Šitie šepečiai šalina spėjimo darbą, sustabdydami įrankį, kai darbas yra padarytas. Jų jungikliai buvo suprojektuoti ilgesniam gyvenimui, slėpdami, kuris neleidžia jiems pakenkimas, turėti valyti.

Bosch Kampiniai šlifuokliai yra įrodyti, kad turėtų tam tikras papildomas ypatybes kaip minkšta pradžia, palaikydami pastovų rpm po pakitimu naštų, ir motorinės perkrovimo apsaugos. Mieliausiai pažanga yra jų gudriose malūnėlio dalyse, kurios yra suprojektuotos su elektronine suspaudimo technologija, kuri saugo prieš pavojingą kyšį.

Kai jo vidaus žiedinės trasos aptinka staigų, pastebimą lašą greityje, vienetas išsijungia nedelsiant. Tokiose situacijose, momentinis trūktelėjimas yra tik 1 iki 2 colių priežastis nelaukto judėjimo, kuris yra labai švelnus ir malūnėlio sustojimai. Atsižvelgiant į tai, kad, kitas gamintojų projektas duoda smūgį savo vartotojams, ir jie yra linkę būti atitraukti kai kurių kojų, tokiu būdu gąsdinančių vartotoją.

Jie turi įvairius greičio pasirinkimo mechanizmus savo malūnėlio dalyse, reikštose skirtingiems medžiagų tipams. Rankenos projekto sukimas daro juos patogesnius, kad būtų panaudotas dešiniojoje rankoje ir kairėje rankoje, kuri daro tai patogiau vartotojui. Jų mirti malūnėlis turi mažą skersmens nosį, kuri daro juos patogius, kad dirbtų mažose ir ribotose vietose geriau.

Bosch Kampiniai šlifuokliai dulkių kolekcijos mechanizmas mažina, valo laiką ir tiekėjo valytoją saugesnė aplinka vartotojui. Pakeičiama nosies dalis skubiai nuneša antplūdžio išnirimui. Žema palaikymo kaina galėjo būti jungta su jais jų pakeičiamam šepečio žiedui.

Bosch kampiniai šlifuokliai yra labai mažiau apkrautas, turi saugumo projektą, ilgą gyvenimą, žema tempta srovė, AC/DC gebėjimas, lengvas įdiegimas, žemos palaikymo pastangos ir kainavo. Tai daro juos labiau pageidaujamus negu jų perai, nors jie gali būti šiek tiek Betono maišyklės.

Rašyti komentarą