Oras Glazgo, Škotijos

parašė , 2013-01-06 12:50

Oras Glazge dauguma atvejų keičiasi kitaip nuo Orų prognozė rytoj , kurį jūs patirsite, važiuodamas per kitas Škotijos dalis. Glazgas yra pranašesnis dėjimo į švelnią, pietvakarių dalį Škotijos, kuri padeda miestą tiesiai į Golfo srovės kelią, kadangi tai perduoda per šiltesnį Atlanto vandenyno vandenį. Supančios Clyde Valley kalvos taip pat padeda apsaugoti Glazgą nuo tipiškai drėgnos temperatūros ir sąlygų, kurios normaliai yra jungiamos su Škotija visur metų kurse. Visi šitie faktoriai susijungia, kad padarytų orą Glazge švelnesnį negu kitos šalies dalys.

Glazgo kasdieninė prognozė per mėnesius nuo kovo į Gali būti tipiškai vėsiam ir švelniam orui. Tai yra metų laikas, kai augalai ir medžiai aplink miestą pradeda žydėti taip, bet kokie lankytojai į miestą, sudomintą sodininkyste, galėtų norėti suplanuoti savo keliones per šį periodą. Vasara Glazge prasideda gegužę ir susiduria su rugsėju. Per šituos mėnesius Orų prognozė rytoj slysta nuo šlapio ir švelnus į šiltą ir saulėtas priklausomai nuo to, kaip šiltas Golfo srovės vėjai yra, kadangi jie važiuoja į vakarus per miestą.

Jei jūs tikitės aplankyti Glazgą, kai Orų prognozė rytoj yra jos šilčiausiame, negu jūs galėtumėte norėti rezervuoti savo kelionę per liepos mėnesį. Šalčiausi mėnesiai yra gruodį, kai oras pasidaro labai šlapias be to. Įrašas žemai Glazgui buvo-4 Farenheitas atgal 1995 m. gruodį. Tai nėra metų geriausias laikas, kad lankytų Glazgą ar bet kokią vietą Škotijoje kai dėl to.

Kai Orų prognozė Vilkaviškyje yra vėjuotas ir lietingas Glazgo daiktuose gali būti šalčio, bet Golfo srovės dėka tai nėra niekada baisu per ilgai. Tai taip pat teisinga per sunkaus snigimo susitikimus, kadangi jie tipiškai išnyksta greitai po to, kai jie smogia pagrindui. Jo oro dėka, Glazgas yra vienas iš švelniausių miestų visoje Škotijoje ir puikus bet kam, ieškodamas geros būklės per atostogas.

Rašyti komentarą