Darbas automobilių supirkimo aikštelėje visada įdomus

parašė , 2016-07-10 12:48

Darius jau daug metų dirba vietoje, kur jam yra labai įdomu. „Superkame automobilius, ne tik automobilius, bet ir kitokias auto transporto priemones. Seniau mano darbovietė buvo automobilių supirkimas Vilniuje, bet dabar jau daug laiko dirbu ten, kur mašinas supirkti atveža kitokie žmonės. Jie atvažiuoja irgi su geromis prabangiomis mašinomis, o kartais ir su labai prastomis. Tas supirkimas vyksta nuolat ir man labai smagu, kai čia žmonės randa sau tai, ko ieško. Man mano darbas yra labai įdomus“, – sako Darius. Prašome jo papasakoti, kuo toks ypatingas yra darbas automobilių supirkimo aikštelėje.

Nė karto nebuvo išėjęs iš karjeros kelio

Parduokite automobilį lengvaiDarius sako, kad visą gyvenimą turėjo pomėgį automobiliams. Jam labai patikdavo keturių ratų kėbulas, greitai važiuojantis gatvėmis. Nuo 7-erių metų pradėjo sėdėdamas ant kelių tėvui vairuoti mašiną ir nuo tada jam šitas pomėgis tiesiog prilipo. Jis visada labai džiaugėsi, kai galėdavo pavairuoti. Išsilaikė teises pirmas iš klasiokų, bet dar prieš jas išsilaikydamas jau mokėjo daug dalykų išardyti ir atgal sudėti, buvo vieną mašiną sutvėręs tiesiog iš visokių atliekų, kurias galima rasti automobilių supirkimo aikštelėse. „Svarbiausia, kad man visada labai patikdavo ardyti. Ne kiek per naują konstruoti, o kiek ardyti“, – sako Darius. Paskui jis stojo į mokslus, susijusius su automobilių gamyba, vėliau dirbo servise, kol galiausiai keliai atvedė į automobilių supirkimo aikštelę. Kaip sako Darius, jis visada išliko ištikimas savo pomėgiui ir niekada nedirbo kitokio darbo negu to, kuris būtų susijęs su automobiliais.

Greitis, lankstumas, protas ir fizinė ištvermė

Paklaustas, kokių savybių labiausiai reikia, norint dirbti tokį darbą, Darius įvardina, kad čia neapsisuksi be greičio, ištvermės, lankstumo, fizinio stiprumo. „Man dėl to ir yra visada labai įdomu tokį darbą dirbti, nes čia turi priderinti labai daug savo savybių ir jas pritaikyti. Tarkime, turi greitai išardyti kažkokią mašiną ir klientui iš jos paduoti dalį, o tu net nežinai, kaip ją išimti, nes visose mašinose yra skirtingai. Tai tada ir galvoji, ir greitai darai, ir pritaikai kažkokias naujoves. Tikrai smagu, kad man taip patinka ir gerai sekasi“, – džiaugiasi vyras.

Dirba geriau už kitus

Darius pripažįsta, kad per daugybę jo darbo metų, jis pamatė labai daug visokiausių darbuotojų. Jam teko matyti, kaip žmonės nepajėgia dirbti tokio darbo, todėl labai džiaugiasi, jog pats gali tai daryti.

Rašyti komentarą