Šviestuvų rūšys: kur koks geriausiai tinka?

parašė , 2016-06-29 16:25

Šviestuvų pasirinkimas išties stulbinantis – tarp siūlomų prekių galima rasti galybę įvairiausio dizaino ir stiliaus gaminių, todėl išsirinkti neretai būna net labai sunku. Kas galėtų šią užduotį palengvinti? Pirmiausia reikėtų pradėti ne nuo šviestuvo dizaino ir formos, o rūšies. Tik tiksliai apsisprendus, kokios rūšies šviestuvas yra reikalingas, galima teisingai pasirinkti. Kone populiariausios ir dažniausiai pasirenkamos šviestuvų rūšys:

  • Pastatomi šviestuvai (tai įvairaus dydžio: nuo tinkamų laikyti ant naktinio stalelio iki didžiuliu toršerų, veikiau esančių pagrindine interjero nei apšvietimo sistemos dalimi).
  • Pakabinami šviestuvai (tai visiems geriausiai pažįstama šviestuvų rūšis, tarp pakabinamų šviestuvų esama ir skirtingo dydžio, ir skirtingose patalpose tinkamų kabinti, subtilių miegamojo, minimalių virtuvinių ar net masyvių sietynų).
  • Įmontuojami šviestuvai (pastaruosius renkamasi ne tik į vonios kambarį, tačiau ir kitose erdvėse: svetainėje, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje. Pažangios technologijos ir dizaino galimybės suteikia galimybę įmontuojamus šviestuvus pritaikyti bet kuriame kambaryje, tvirtinti lubose, sienose, grindyse…)

Pastatomi šviestuvai

šviestuvai VilniujePastatomi šviestuvai Vilniuje gali būti įvairių dydžių ir atlikti skirtingas funkcijas. Jei ieškote minimalaus apšvietimo sprendimo – puikiai tiks naktiniai staliniai šviestuvai. Jų taip pat esama labai skirtingų modelių, todėl tokios rūšies šviestuvai nepriekaištingai atrodys ne tik miegamajame, tačiau ir koridoriuje ar laiptinėje. Jei reikalingas kiek stipresnis šviesos šaltinis, tuomet drąsiai galima rinktis toršerus. Šie pastatomi šviestuvai gali būti derinami tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero.

Pakabinami šviestuvai

Pakabinami šviestuvai Vilniuje yra laikomi absoliučia klasika, standartu. Kitaip tariant – jei nežinote, ko ieškote, arba negalite apsispręsti, kokios rūšies šviestuvas Jums reikalingas – pasirinkę pakabinamą prekę pro šalį neprašausite niekada. Pakabinamų šviestuvų pasirinkimas kone gausiausias, tad čia be didesnio vargo rasite tinkantį gaminį į bet kurį kambarį. Taip pat gausu ir dizaino sprendimų: nuo pompastiškų, prabanga dvelkiančių pasyvių iki minimalių, per daug dėmesio neatkreipiančių šviestuvų.

Įmontuojami šviestuvai

Įmontuojami šviestuvai Vilniuje yra nepralenkiami populiarumu. Pastaruosius mėgstama montuoti ir biuruose, jų taip pat nevengiama ir gyvenamuosiuose namuose ar butuose. Įmontuojami šviestuvai yra moderni, tačiau tuo pačiu ir klasika dvelkianti idėja. Patalpoms ji suteikia jaukumo, išskirtinio žavesio. Be to, yra labai praktiškas sprendimas – paprastai montuojami šviestuvai nėra labai galingi, juose naudojamos ekonomiškos lemputės. Pasirinkus tokius šviestuvus patalpose, kuriose nebūtinas geras apšvietimas – koridoriuose, laiptinėse – ir energijos sueikvojama mažiau ir tamsiu paros metu nekeliama nepatogumų aplinkiniams. Vienas šiuolaikiškiausių sprendimų – šios rūšies šviestuvus montuoti laiptuose. Ant kiekvieno laiptelio esanti subtilu lemputė ne tik suteikia išskirtinumo, tačiau ir apšviečia reikalingiausias vietas. Šis pasirinkimas ne tik nepaprastai žavus, tačiau ir padeda namuose, ar kitose patalpose, užtikrinti saugumą.

Rašyti komentarą