Erkerio pakeitimo pasirinkimas.

parašė , 2012-05-20 23:10

ikas. Jei jūs tyrinėjate pakeitimo svetainę, guolį, valgomąjį, ar net miegamojo langus, svarstote erkerio pakeitimo naudojimą. Tai gali paimti kažkokį papildomą darbą, bet suteiks jums gražų langą, kuris ne tiktai priverčia kambarį jaustis didesnis, bet taip kreditai internetu pat duos jums papildomą lentynos ar lango vietos pasirinkimą.

Kaip Įdiegti įlankos Langą

Jei jūs turite visų galų meistro ir draugo sugebėjimą (verčiau toks, kas turėjo patirtį statyboje), jūs galite turbūt nupirkti langą ir įdiegti tai savarankiškai. Būkite įsitikinęs, kad jūs sekate instrukcijas artimai nuo nesėkmės sekti, jie gali panaikinti jūsų garantiją.
Prieš erkerio pakeitimo pirkimą jūs turėsite apsispręsti, kokį langą jūs planuojate pakeisti. Kadangi jūs pradedate paskolos projektą, išimate einamąjį langą ir matą naujam langui. Jums, galbūt, reikia padaryti, kažkoks išpjovimas su cirkuliaru pamatė, tokiu būdu naujas langas tinka.

Kai tik jūs sumažinote erdvę ir įdiegėte tinkamus palaikymo spindulius, jūs esate pasiruošęs pakelti savo naują erkerį vietoje! Įsitikinkite lango buvimo lygmuo, kadangi jūs prisukate jį vietoje. Paskui jūs pridėsite rėmą kambariui, įdiegsite izoliaciją, ir užbaigsite stogą su sheeting, popieriumi ir gargždu.

Tada jūs prikimšite izoliaciją žemiau lango ir pridėsite įtrauktą sijoną, kad patvirtintumėte pagrindą lango ir duotumėte tam baigtą zidiniu apdaila žvilgsnį. Ir pagaliau, patvirtinkite visus kraštus su lauke rūšies užkamšymu, paprastai padarytu iš silikono.

Pasirinkimo Jūsų įlankos Langui papuošimas

Dabar, kai jūsų lango pakeitimo projektas yra užbaigtas, atėjo laikas daryti vėsų taškelį tam, kad rodytų niekučius ar jaukią vietą skaityti. Kai kurios lango vietos gali net būti panaudotos laikymui.

Laikymas – Jei jūsų naujas laikymo vienetas yra esantis virtuvėje, jūs galite sukaupti truputį panaudotus prietaisus, patiekalus, puodus ir kaistuvus, galbūt net sezoninis dekoravimas. Svetainėje ar miegamajame papildoma erdvė gali būti panaudota pagalvėms ir antklodėms.

Parodymas – Jūsų naujas virtuvinis erkeris gali tapti nuostabia vieta rodyti kai kurias dekoratyvines lėkštes, puodukus ar kitus virtuvinius dalykus. Galbūt jūs galėjote sukurti virtuvinę šalies sceną su kai kuriais senoviniais daiktais kaip senas ledų gamintojas, obuolio skustukas/grąžtas, ar kažkokie kiti unikalūs virtuviniai dalykai. Jei jūs norite, nauja lentyna gali pakeisti kai kurias laukines gėles, ar tapti esančiu viduje vaistažolių sodu.

Atsipalaiduodama – lango vieta virtuvės pusryčių rajone gali būti panaudota kaip ilga sėdynė stalui, kurdama dar kažkokį kambarį virtuvėje kaip stalo lėkimas arčiau į langą. Jūsų naujas lango pakeitimas svetainėje aprūpina jaukų jaukų kampelį tai, kad jis skaitė, rašydamas ar žiūrėdamas filmą ant jūsų kompiuterio. Jūs galite net supakuoti slėptuvės lovą į lango vietą, tokiu būdu jūsų guolis gali skubiai būti paverstas į svečių miegamąjį!

Nesvarbu, ką jūs nusprendžiate padaryti su jūsų lango pakeitimo projektu, jūs tikrai norėsite svarstyti erkerio montavimą. Jūs mėgsite, kaip tai atidaro kambarį, įveda lengvesnis, ir aprūpina laikymą ir papildomą sėdimų vietų erdvę.

Rašyti komentarą