Plastikiniai langai

Istorija ir lango nuspalvinimo ateitis

parašė , 2013-12-10 10:04

Tai buvo beveik 50 metų nuo to laiko, kai žmonės pradėjo naudoti paspalvintus langus, bet jūs žinote jo istoriją? Pirma lango filmo karta buvo padaryta, naudodama dažus tiktai. Buvo taip pat manyta, kad tamsesnis, filmas, geresnis, bet dauguma žmonių, naudojančių tamsesnį filmo langą, turėjo problemas, važiuodamas naktį ir tai paprastai sukeldavo nelaimingus atsitikimus, kurie sukėlė kai kurias vietas sutrukdyti nuspalvintų langų naudojimui.

Pirmi filmai buvo panaudoti savaeigiuose stikliniuose languose ir buvo suprojektuoti būti vaiskūs. Tik 1960-uosius, kai reikalavimas dažytus filmus užaugo. 1970-ųjų pabaigoje, tamsesni atspalviai buvo panaudoti limuzinuose, kad apsaugotų privatumą asmens ar žmonių, jojančių tuo. Langai yra gerai paspalvinti, kad tai padarė vairavimą sunkiau
Skaityti visą straipsnį 'Istorija ir lango nuspalvinimo ateitis'»

Kuris skirtumas pakeitimo langas gali padaryti

parašė , 2013-10-13 08:09

Vienas iš daiktų, kurie gali iš tikrųjų padėti prisidedančioje vertėje į jūsų turtą keičia langus jūsų namuose. Pasirinkite savo langus rūpestingai, kad būtumėte įsitikinęs, kad jūs būsite laimingas dėl rezultatų. Kai prieita prie langų, kurie bus jūsų namuose per daug dešimtmečių, jūs gaunate tai, ką jūs mokate už tai, kai jūs pasirenkate pigią įvairovę. Pasirinkite tuos, kurie bus verti geresnės investicijos. Yra kai kurie svarbūs patarimai, kad padėtų jums daryti teisingą pasirinkimą.

Būkite įsitikinęs langai, kuriuos jūs renkate, yra vertinta Energijos Žvaigždė. Energijos žvaigždė yra tiesiog įgaliota programa aplinkos standartams energijos efektyvumui ant prekių, kaip pakeitimo stiklai. Todėl jūs iš tikrųjų turite sužinoti, jei pakeitimo stiklai, kuriuos jūs norite nupirkti turi Energijos žvaigždės etiketes
Skaityti visą straipsnį 'Kuris skirtumas pakeitimo langas gali padaryti'»

Jūsų lango įdiegimo kompanija palaiko energijos žvaigždės langų naudojimą?

parašė , 2013-08-14 12:47

Yra labai daug lango pasirinkimų, pasiekiamų būsto savininkams, kai jie yra paruošti rekonstruoti ar patobulinti jų namus. Stilių, spalvų ir medžiagų diapazonas yra beveik beribis, privesdamas prie painiavos ir nusivylimo. Dauguma atvejų, tačiau, lango įdiegimo kompanija gali padėti jums apriboti jūsų pasirinkimus, valdydama jus kryptimi pasirinkimo, kuris yra įvertinta Energijos Žvaigždė. Jie yra langai, kurie įrodė jų efektyvumą, sutikdami EPA-nustatytus kriterijus.

Kas Yra Energijos Žvaigždė?

Programa yra savanoriška partnerystė tarp JAV vyriausybės ir daugiau kaip 9 000 firmų ir organizacijų, apimdama kelis tūkstančius naminių statybininkų ir modeliuotojų iš naujo. Tikslas padeda Energijos Žvaigždės įvertintus prietaisus, duris, atsarginį kelią ir kitus produktus į taip daug namų kiek galima, kad apsaugotų aplinką nuo šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos, mažindamas kuro naudojimą, apimdamas elektrą ir kaisdamas ir aušinimo sistemas
Skaityti visą straipsnį 'Jūsų lango įdiegimo kompanija palaiko energijos žvaigždės langų naudojimą?'»

Erotinės prekės ir BDSM

parašė , 2013-08-08 14:27

Ieškant dovanos savo antrajai pusei, susiduriama su daug daugiau problemų, negu renkant ką padovanoti paprastiems draugams, giminaičiams ar kolegoms. Juk būtent šiam žmogui norite parodyti patį didžiausią dėmesį, stipriausią meilę. Jei jau peržengėte tą kuklų, banalių suvenyrinių dovanėlių pilną paaugliškos draugystės laikotarpį, tačiau puikiai suprantate, jog nauji buitiniai prietaisai ar dovanų kuponai tikrai nepaglostys jausmų, kylančių tik pamačius kaip tobulai tai buvo pritaikyta- Jūsų dėmesį galbūt patrauks kiek kitokios, erotinės prekės. Priešingai nei kitos, jos, dažniausiai, dovanojamos tik labai artimam žmogui, su kuriuo santykiai rimti, bendravimas atviras ir nuoširdus.

Toka staigmena puikiai atskleis Jūsų požiūrį į žmogų, kuriam tai skirta. Jei Jums pasiseks ir pataikysite į dešimtuką renkant tai, kas atspindėtų Jūsų antrosos pusės slapčiausius troškimus, sulauksite įvertinimo už pastabumą bei dėmesingumą. O jei įteiksite tai, kas bus visiškai netikėta, ne tik nustebinsite, bet ir sužavėsite savo paties fantazijų atviru pasidalinimu. Taigi, tikrai neprašausite pro šalį nei vienu atveju.

Skaityti visą straipsnį 'Erotinės prekės ir BDSM'»

Pritaikykite savo namus nuo A iki Z su pagalba nuo lango kompanijų ir grotelių

parašė , 2013-07-31 18:51

Lango įvairovė formuoja ir rūšiuoja pagal dydį pasiekiamas šiandieniams būsto savininkams, yra įspūdingas, ir lango kompanijos visada išeina su naujomis naujovėmis. Vienas iš populiariausių būdų pritaikyti jūsų langų žvilgsnį prideda groteles. Jie yra kirsti skersiniai, kurie sudaužo stiklinės stiklo žvilgsnį, kad atrodytų, tai turėtų kelis atskirus stiklus (paprastai keturi ar šeši mažesni kvadratai stiklo viduje). Jie gali pridėti lengvą autentiškumą prie istorinio namo ar pridėti palūkanas šiuolaikiniais namais priklausomai nuo stiliaus, spalvos ir medžiagos, kurią jūs pasirenkate.
Skaityti visą straipsnį 'Pritaikykite savo namus nuo A iki Z su pagalba nuo lango kompanijų ir grotelių'»

Įstatymai dėl lango nuspalvinimo

parašė , 2013-07-01 16:31

Lango nuspalvinimo procesas apima paraišką filmo ant paviršiaus lango stiklinės, kuri mažina kiekį paskolos šviesos, kuri gali praeiti per stiklinę. Kai kurie filmai ne tiktai mažina kiekį šviesos, kuri gali praeiti per langą, bet jie gali neleisti stiklinei dužti į milijonus dalių taip pat. Yra net keraminis pagrįstas filmas, kuris tiktai atspindi ultravioletinę šviesą, leisdamas likusią dalį matomo lengvo spektro praeiti.

Dauguma automobilių kai gamintas turi kažkokį nuspalvinimą, pridėtą prie jų langų gamykloje. Tačiau, kai kuriose vietose šis gamyklos nuspalvinimas nėra gana pakankamas daugeliui automobilių savininkų. Todėl, daug automobilių savininkų nusprendžia pridėti daugiau nuspalvinimo prie savo automobilio langų. Tuo metu, kai gamyklos nuspalvinimas atitinka valstybines teises ir federalinius įstatymus, daug aftermarket lango atspalvių negali
Skaityti visą straipsnį 'Įstatymai dėl lango nuspalvinimo'»