Geriausiai parduodami kvepalai pasaulyje

parašė , 2021-01-05 21:58

KvepalaiNors šiuo metu situacija pasaulyje ir Lietuvoje yra ganėtinai įtempta, kadangi vis dar siaučia koronaviruso infekcija, žmonės vis tiek nori mėgautis gyvenimu ir turėti daugumą dalykų, kuriuos turėjo ir prieš karantiną – tame tarpe ir kvepalus. Seniau kvepalai internetu tikriausiai nebuvo perkami taip dažnai kaip dabar, kadangi perkant juos internetinėje parduotuvėje egzistuoja vienas labai akivaizdus trūkumas – neįmanoma jų pauostyti. Kaip bebūtų, reikia suktis iš situacijos ir prisitaikyti prie naujos realybės, todėl kvepalai internetu pamažu tampa naujųjų laikų norma. Tad jei ir jūs ruošiatės šiam momentui, kai reikės rinktis naujus kvepalus, tačiau niekada nesate to darę internetu, jums teks vadovautis ne savo uosle, o aprašymais internete ir atsiliepimais. Būtent dėl šios priežasties pateikiame jums sąrašą kvepalų, kurie yra patys populiariausi tam tikroje šalyje. Galbūt rasite kažką, kas jus sudomins, ir įsigysite sau naujus kvepalus.

Jungtinė Karalystė

Britų skonis yra linkęs dažnai keistis. Jei metų metus šiame Europos salyne dominavo kvepalai turintys saldų ir citrusinį gėlių kvapą, tokie kaip Chanel Coco Mademoiselle, tai pastaraisiais metais juos į antrąją vietą stumti pradėjo šiek tiek aštresni, abejoms lytims skirti kvepalai.

Jungtinės Amerikos Valstijos

Amerikoje vyrauja švelnūs ir saldūs kvapai, tokie kaip Chane Chance, Coco Mademoiselle ar Viktor and Rolf Flowerbomb. Tačiau lygiai taip pat kaip ir Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ima populiarėti kvepalai skirti abejoms lytims ir turintys aštresnį kvapą. Tai ypač pastebima tarp jaunesnių kvepalų pirkėjų.

Australija

Australija mėgsta prabangą, gerus kvepalus. Kaip rodo atlikty rinkos tyrimai, Australijoje jau kelintus metus iš eilės krenta susidomėjimas kvepalais, kurie yra gaminami masiškai – australai nori išskirtinių, rankų darbo kvepalų, kurie pasižymi išskirtiniu kvapu ir kainuoja kur kas brangiau. Neskaitant šios tendencijos, Australijoje dominuoja standartinė klasika – Chanel Coco Mademoiselle tarp moterų ir Calvin Klein Euphoria tarp vyrų.

Italija

Gero skonio šalimi dažnai tituluojama Italija ir jos gyventojai mėgsta gėlių kvapus. Neaplenkiami lyderiai čia yra Chanel, Christian Dior ir Dolce and Gabbana. Kaip bebūtų, kaip ir Jungtinėje Karalystėje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip ir Italijoje, seniai visų pamėgtus kvepalus, kurie karaliavo populiariausiųjų tope metų metus, pamažu iš geriausių pozicijų pradeda stumti abejoms lytims skirti kvepalai. Jei kalbėti konkrečiau, tai būtų Calvin Klein CKOne ir Calvin Klein CK2.

Rašyti komentarą