Įžanga į langus

parašė , 2015-05-07 14:47

Šio straipsnio tikslas duoda nespecialistui įžangą į langai 21-ąjį šimtmetį. Mes išardysime temą į 4 dalis:

1) Pagrindinis 2 Lango Makiažas) Įvairūs langai 3 Tipai) Lango Projektas ir Paraiška 4) Lango Gamybos Pavyzdžiai

1. Pagrindinis Makiažas

3 pagrindiniai daugumos langų komponentai yra: a) Rėmas b) Juosta c) Stiklinė

a) rėmas yra tolimiausia lango siena. Tai yra dalis, kuri jungiasi prie namo sienų. Tai gali būti padaroma iš Medienos, POLIVINILO CHLORIDO, Aliuminio, Plieno, Geležies, ir taip toliau. Rėmas duoda struktūrą langui, ir kartu su juosta nustato tai, kas langas atrodo kaip ant eksterjero ir interjero.
b) juosta yra antras sluoksnis, būde kalbėjimo, ir laiko stiklinę. Tai gali lengvai būti pražiūrima todėl, kad dažnai sudėtinga pamatyti, kur rėmo galai ir juosta prasideda. Tampa, tačiau, daug lengviau, jei langas yra veikiantis (gabus atsidaryti) todėl, kad tada juosta pajuda su stikline, palikdama tiktai stacionarų rėmą. Vėl, išmintingas projektu, juosta vaidina didelį vaidmenį, ir stiklinis juosta interfeisas, būtent įstiklinimo karoliukas ar sustojimo įstiklinimas, gali pakeisti lango žvilgsnį.

c) stiklinė yra tai, kas daro langą langu. Tai ypač teisinga nespecialistui ar naujokui, kuris negalėtų pastebėti visai ne tikros stiklinės. Tačiau, stiklinė yra tik labiausiai centrinė (fiziškai kalbantis) 3 komponentų. Tai gali atvykti kaip vienas, dvigubas ar trigubas sluoksnis į įvairų storį. Tai gali būti Aišku, Nuspalvinta, Atspindintis, Tekstūruota ar turėti puošnius projektus tokius kaip Stained Stiklinė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Įvairūs Tipai

a) Paveikslas ar Pastovūs b) Vieneri ir Dvigubi Pakabinti c) Lango rėmai ir Stoginė (ir Pushout) d) Bunkeris ir Ašis e) Pakrypimas & Posūkis

a) Paveikslas ar Pastovus langai Hello. Trukmė Paveikslas yra panaudota sukeičiamai su Pastovia trukme. Ir jie yra tas pats tame, abu neatsidaro. Tačiau, kartais Pastovi trukmė siejasi su faktu, kad yra neveikianti juostos dabartis, tuo tarpu Paveikslo Langas praleidžia juostą ir pasodina stiklinę tiesiogiai į rėmą.

b) Vienas ir Dvigubas Pakabintas langai Hello. Vienas ir Dvigubas Pakabintas langai yra pabandytas ir išbandytas ir buvo aplink labai ilgą laiką. Ir kreipkitės į langus, kurie yra horizontaliai padalyti į viršutinę, ir žemesnę juostą. Single, Pakabintame žemesni juostos žingsniai aukštyn ir žemyn ir viršutinė juosta, nejuda. Dvigubame, Pakabintame, abi juostos pajuda aukštyn ir žemyn nepriklausomas nuo vieno kito. Kadangi rimtumas nugriautų šitas juostas, nedelsiant būdami atidaryti, šitie langų tipai naudoja svorius, pavasariai ar trintis, kad sulaikytų juostas pageidaujamoje padėtyje.

c) Lango rėmai ir Stoginė (ir Pushout) langai Hello. Abu šitie tipai siejasi su langu, kur juosta atsidaro į eksterjerą. Lango rėmų stiliaus, juosta yra tvirtinta vyriais ar palikta ar teisė, priverčianti langą atsidaryti kaip siūbuojančios durys. Aš stoginės stilius, juosta yra tvirtinta vyriais viršuje ir išstumta per scissor vyrius pagrinde. Abiem atvejais rotacinis mechanizmas (su keistuoliu) yra naudotas, kad valdytų juostas. Pushout langai yra tvirtinti vyriais tose pačiose vietose kaip lango rėmai, ir awnings, bet užuot įsukę rankena langą atidaro jus, tiesiog atidaro tai, kai tik jūs atrakinote tai.

d) Bunkeris ir Ašis

Bunkeris ir Ašies langai paprastai atsidaro į eksterjerą be to, bet vyriai yra esantys ar vertikaliame centre ar pačiame pagrinde, leidžiančiame langą atsidaryti kaip "V". Šitie langų tipai daugiausia tapo atgyvenę, kuris galėtų iš dalies būti dėl jų gaudantis vandenį lietingą dieną.

e) Pakrypimas & Posūkio langai Hello. Tilt & Turn langai ilgai buvo Europos pagrindinis dalykas. Šis tipas lango siūbavimo ar "posūkių" ir "pakrypimo" į interjerą kai atidarytas. Tai tvirtinama vyriais ar ant kairiųjų ar ant teisės taip pat kaip visada ant pagrindo. Kai visiškai pakreiptas viduje, langai yra atidaryti maždaug iki 6" atsižvelgimo į ventiliaciją viršuje. Operatorius yra svirtis, panaši į durų rankeną.

3. Projektas ir Paraiškos

Kad pradėtų, turi būti pasakoma, kad Bunkeris ir Ašies langai yra beveik visiškai iš naudojimo. Iš 4 tipų išlikimo, Europa panaudoja daugiausia Tilt & Turn langus. Tai galėtų turėti kažką, kad padarytų su didesniu sienos gyliu, kurį jūs matote betono/akmens bloko statyboje Europoje ir su aukštesniais energijos vartojimo efektyvumo reikalavimais. Tilt & Turn langai atkreipia į abi šitas svarstomas problemas dėmesį geriau negu bet koks kitas tipas.

Kadangi mes pamatėme, Picture / Fixed langai neatsidaro. Jie yra vis dar plačiausiai panaudotas langas prie kiekio. Jų funkcija turi aprūpinti šviesą ir turėti artimiausią antspaudą į eksterjerą. Daug kartų, langai Picture/Fixed yra panaudoti sujungime su veikiančiais tipais ar tarp, apačioje ar virš. Pastarasis yra dažniausiai pamatytas virš namo įėjimo durų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiaurės Amerika ir vyresnės Europos dalys daro sunkų naudojimą Vieno ir Double Hung langai, kurie turi didelį ilgaamžiškumą, atrodydami labai tradiciniai. Sujungtas su Stained Medienos Interjeru, jie gali būti labai žavūs, tačiau, dauguma atvejų, jūs aukojate truputį vaizdas dėl jų horizontalaus skyriaus.

Langas casement/awning yra plačiausiai panaudotas langas Šiaurės Amerikoje šiandien. Be bet kokio skriestuvo, jie siūlo aiškų vaizdą vis dar būdami veikiantys. Galimas neigiamas aspektas yra keistuolio valdytas mechanizmas, kuris gali nukentėti nuo užsitęsusio naudojimo.

Kad pasiektumėte tradicinį žvilgsnį, jūs norite panaudoti ar Medinį Singlą ir Dvigubinti Hungs ar Lango rėmus ir Awnings su Išorinėmis Grotelėmis. Šitos grotelės yra priklijuotos į viršūnę stiklinės ant eksterjero ir/ar interjero, duodančio daugelio mažų stiklinės kvadratų pasirodymą.

Šiuolaikiniai projektai turi tendenciją į naudojimą didelių stiklinės iki rėmo santykių ir taip pat naudojimo metalinio rėmo ir juostos medžiagų tokių kaip aliuminis.

Galiausiai, yra kai kurie pavyzdžiai Šiaurės Amerikos lango gamybos, kuri apima daugumą aptartų langų tipų:

Vaizduoti/Taisyti/Vienas; Dvigubas Pakabinti/Lango rėmai/Stoginė:

a) Andersen langai b) Pella langai c) Milgard langai Hello. Pakrypimas & Posūkis:

a) Gaulhofer langai b) Eurolinijos langai c) Innotech langai

Rašyti komentarą