Kai lango pakeitimas yra iš tikrųjų būtinas?

parašė , 2016-08-15 21:43

Suremontuoti ar išstumti; tai yra klausimas. Kai prieita prie lango pakeitimo, yra už ir prieš ir į montavimą naujų vieno dolerio banknotų ir į darbą su originalais. Už kainą šimtų dolerių dalis, jie gali būti kai kuriomis iš brangiausių medžiagų namuose. Su besaike kaina, būtina žinoti, kada tam tikras vienetas turi būti visiškai atsisakytas naujam ar kai tai gali tiesiog būti suremontuojama.

Prasidėdamas nuo akivaizdaus, žinoma, naujas įdiegimas bus priežastis žemesnių palaikymo kainų, mažiau projektų, lengvesnio valymo, energijos ekonomijos, ir lygesnės operacijos negu remontas. Ne tiktai, kad, bet tai gali būti priežastis mokesčio santaupų, daugiau malonumo, ir tiesiog gražesnių namų. Ant antrosios pusės, įdiegimas kainuos beveik tiek daug, kiek statybinės medžiagos savarankiškai, darydamas visas pastangas ganėtinai investicija

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai prieita prie atsisakančio lango pakeitimo, tai gali būti brangu ir erzinantis, kad dirbtų su originalais. Tarp remonto senos struktūros, prekybinio ryšio su rėmais "sunkiai, kad atsidarytų ir užsidarytų" ir spynos, ir nurengimas ir tapyba kas porą metus, senų langų priežiūra yra ganėtinai kankynė. Kitos svarstomos problemos, kad turėtų reikalo su valo sunkumus, nutrauktus antspaudus, kondensavimą, ir padidintas energijos kainas.

Taip pat, nustatyme, ar tikrai naminis poreikio lango pakeitimas, esmė, kad svarstytų yra, jei einamieji vieno dolerio banknotai yra verti gelbėjimo kankynės. Su keliomis išimtimis, dauguma vienetų gali būti suremontuoti, atkurti, ir rekonstruoti, kad įvykdytų jų pirminį darbą, bet tai atvyksta su užduotimi įdiegti naują aparatinę įrangą ir lieknas, nekalbant jau apie ilgą būtiną laukiantį palaikymą.

Yra kai kurios bendros svarstomos problemos, kad svarstytų sprendime, ar tikrai lango pakeitimas yra iš tikrųjų geriausias pasirinkimas.

1. Pūta Mediena

Vieną kartą pūnančios pradžios, labai sudėtinga sustoti, esant būtino visos medienos išstūmimo priežastis. Savaime suprantama, tai yra labai sudėtingas darbas, kuris skubiai galėjo tapti brangus. Tai neabejotinai būtų atvejis, kur naujas įdiegimas yra geriausias.

2. Debesuota Stiklinė

Turėdamas reikalo su dvigubas įstiklinta stikline, rajonas tarp dviejų stiklų gali tapti ūkanotas, darydamas tai sudėtingas pamatyti. Su šia svarstoma problema, vienintelis sprendimas yra naujas stiklinis įdiegimas. Vėl, tai yra sunkus remontas, kuris bus beveik taip brangus kaip išmetimas visos struktūros ir naujo montavimas. Savaime suprantama, tai yra kitas pavyzdys, kur naujas langas turi būti įdiegtas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Sagging Lango rėmai

Apskritai, ši problema gali būti suremontuota, ir sudėvėti keistuolio mechanizmai gali paprastai būti perjungiami lauke. Svarstoma problema, tačiau, yra, kad nutraukti vyriai yra daug sunkesni surasti. Taip pat, net jei teisingi vieno dolerio banknotai yra surasti, jie galbūt netaiso problemos. Dar kartą, pilnas ant pakeitimo būtų geriausias veiksmo kursas.

4. Nutraukta Aparatinė įranga

Jei originali aparatinė įranga yra sulaužyta ar pasenusi, bet langas yra apskritai geros būklės, tai tikėtina, kad ši svarstoma problema gali būti suremontuota. Kartais nauja aparatinė įranga gali būti sunki surasti, bet net šituose pavyzdžiuose, galima nustatyti to vietą, randant pavyzdinį skaičių lango ar susisiekiant su gamintoju.

Rašyti komentarą