Kaip pasirinkti langinės spalvas, kurios pabrėžia jūsų namus

parašė , 2016-08-31 19:05

Jūs ieškote geriausio būdo pakeisti jūsų namų žvilgsnį? Naujų lango langinės spalvų rinkimasis yra puikus būdas priversti jūsų namus išsiskirti ir duoti tam pagrindinę plastinę veido operaciją. Tačiau, geriausių spalvų suvokimas, kad panaudotų gali būti triuškinantis. Yra vadovas, kad padėtų jums sužinoti, kaip parinkti lango langinės spalvas, kurios tinkamai giria jūsų namus.

Išorinis Stilius

Jūsų namų pasirodymas turės pagrindinę dalį teisingos spalvos pasirinkime. Ką eksterjeras tvarko jūsų namų, atrodo kaip? Tai šiuolaikinis ar šiuolaikinis? Jei jūsų namai yra tradicinis projektas, jūs norite pasirinkti kažką, kas yra daugiau klasikinio stiliaus. Daug žmonių mėgsta pasirinkti spalvas, kurios yra ryškios ir drąsios. Yra daug ryškaus raudono, mėlyno, ir geltono dažų pasirinkimo, kuris privers namus išsiskirti

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų namų Spalva

Jūsų namai turės tam tikrą išorinę spalvą, kurią jūs turite girti su teisingomis lango langinėmis. Jei jūsų namų spalva turi spalvų įvairovę, jūs galite girti tai su beveik bet kokia spalvų kombinacija ant rinkos. Puikus būdas suvokti, kokia spalva yra geriausia yra, gaudamas spalvotą padėklą ir stebėdamas jūsų namus per dieną. Saulė pabrėš skirtingas spalvas, ir tai gali padėti jums nuspręsti tai, ką jūs mėgstate geriausiai ant jūsų namų. Darykite nuotraukas savo namų per dieną, kad palygintumėte spalvas, kadangi jūs imate tai parduotuvėms, kad lygintumėtės, tai su langine dažo pasirinkimą.

Planas Aplink namus

Kiek suremontavimo darbo jūs planuojate padaryti į jūsų namus? Kai jūs tikitės pagrindinio dažų darbo, jūs norite suplanuoti aplink būdą, kuriuo jūsų namai jau žiūri. Jūs neplanuojate pakeisti gargždą, atsarginį kelią, ir kitas spalvas. Geriausias daiktas, kad padarytų yra rinktinis spalva, kuri giria visos spalvos, kurias jūs jau naudojate ant namų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nustatykite Regimąjį Padarinį

Jūs norite, kad langinės iš tikrųjų išsiskirtų, kai žmonės atvyksta į jūsų namus? Jei namai yra balti, lengva pakeisti jūsų langinės spalvą į raudoną, žalias, ir mėlynas, kadangi jie tikrai išsiskiria. Dažyti namai dažnai atsiduria su baltomis langinėmis, kadangi jie kuria didelį regimąjį padarinį. Jūs turite nustatyti, kaip jūs norite, kad jūsų namai pažiūrėtų, kai jūs lyginate skirtingą dažų spalvos pasirinkimą. Kai jūs neskubėsite, kad palygintumėte daugialypes dažų spalvas, jūs turėsite lengvesnį laiką, rinkdamas dažų spalvą, kuri yra ideali jūsų poreikiui.

Rašyti komentarą