Kaip įdiegti pakeitimo langą.

parašė , 2012-07-05 13:55

Pakeitimo langai skiriasi kiekvienu namu ir taip padarykite kryptis ant, kaip įdiegti pakeitimo langą. Instrukcijos ir patarimai, kurie bus duoti apačioje bus pagrindinės kryptys, kurias jūs galite sekti, bet turite galvoje, kad jie galbūt nėra tinkami jūsų namams.

Pakeitimo langai yra suprojektuoti, kad įeitų į bet kokį lango atidarymą. Jūs galite gauti juos daug dydžių nuo taip plataus kaip šešiasdešimt aštuoni į taip siaurą kaip 11 ½. Jūs gali gauti juos aliumininėje dėvinčioje medienoje, stiklo pluošte, naktinis klubas medienoje ir dėvinčioje vinilu medienoje. Anksčiau, negu jūs tęsite, jūs turite pažymėti, kad yra trys pagrindinės pakeitimo langų rūšys; pilno rėmo vienetai, juostos komplektai ir intarpo pakeitimai.
Kaip Nunešti Seną Langą

Pirmas daiktas kurį jūs turite padaryti, jei jūs norite įdiegti pakeitimo langą turi iš pradžių išmatuoti jūsų langą (toks, kurį jūs norite pakeisti). Tai reiškia, kad jūs matuojate rėmą. Kad padarytumėte tai, jūs turite į;

· Būkite, lango rėmo plotis (įsitikinkite, kad jūs esate nuo jūsų namo vidaus). Paimkite matmenis viršūnės, vidurys ir pagrindas (stakta į staktą) ir įrašykite mažiausio matmenis.

· Tada tęskite išmatuoti rėmo aukštį. greitos paskolos internetu Jūs darote tai nuo palangės pralenkia į pagrindinę staktos apačią 3 vietose – per viršūnę, vidurys ir teisėje. Čia jūs taip pat užrašysite mažiausius matmenis.

· Paimkite matmenis įstrižainių nuo vieno kampo į kitas ir įsitikinkite, kad du matmenys yra tas pats. Jei rėmas nebus kvadratas, tai jam reikės reguliavimo.

· Jums reikės kampą matuojančio įrankio, kad surastumėte palangės nuožulnumą.

Kad įsitikintumėte, kad langas pritaiko tinkamai, jūs turėsite panaudoti mažiausius matmenis. auto dalys internetu Kai tik jūs esate padarytas su matmenimis, jūs tada tęsite nunešti seną langą. Kadangi jūs dėsite naują langą sename rėme, jūs tiktai turite išimti vidinį sustojimą, juostas ir atsiskiriantį karoliuką pro einamąjį langą. Įdiekite savo naujus langus iš vidaus jūsų namo, kad padarytumėte šį procesą lengvą ir saugų.

Iš pradžių išimkite vidines sustojimo dalis. Įsitikinkite, kad jūs nunešate juos saugiai todėl, kad jūs panaudosite juos vėl ant jūsų naujo lango.

Tada išimkite vidinę juostą. Atveju, kad langas turi svorius, tiesiog sumažina grandines ar juostos virves ir leidžia svorius nukristi į šulinį (pagrindas).

Išorinei juostai, paslinkite tai į lango pagrindą. Pajudėkite ir atsikratykite nuo atsiskiriančių karoliukų, tada nuneša išorinę juostą kaip vidinė juosta. Neperkelkite išorinio sustojimo nuo staktų. Tai laikys pakeitimo langą vietoje, kai jūs įdiegsite tai.

Kai tik jūs esate padarytas, valote lango staktas kartu su palange tinkamai. Jei yra duobių ant staktos ar palangės, pildo juos, kamšo.

Jei langas, kurį jūs nunešate turėjo svorius, vairuoti skriemulius į rėmą ar tiesiog atsikratyti nuo jų.

Kaip Įdiegti Naują Langą

· Ant pusės pašto lango, padėto karoliukas, kamšo ant vidinės išorinių sustojimų dalies. Tada pažymėkite palangę (palangės kampui). Užkamšykite ir įdėkite palangės kampą.

· Padėkite juostas (ir viršūnė ir pagrindas) vertikaliai rėmo centre. Paslinkite buferio sustojimus į rėmo centrą iki 4 pakylančių duobių, kuris yra 2 viršuje, ir 2 pagrinde ant pusės staktų gali būti pamatytas.

· Padėkite plėstuvą ar smūgį galva lango viršuje ir užkamšykite jo viršūnę.

· Padėkite langą į atidarymą ir patikrinkite, kad tai yra kvadratas. Atveju, kad langas nėra kvadratinis, jūs galite shim jis kaip reikalingas. Viršuje ir apačioje pusės staktos, įdėtos dėl pakylančių sraigtų. Įsitikinkite, kad sraigtai nėra per aptempti, kad sunaikintų pusės staktas.

· Perkelkite smūgį galva, kad jis paslėptų bet kokį tarpą/erdvę tarp seno rėmo ir naujos lango viršūnės.

· Kad tikrintų dėl tarpų slenka viršūnę kartu su pagrindo juostomis aukštyn ir žemyn. Jūs galite panaudoti pastatytą reguliavimo sraigtuose, kurie yra staktose, jei juostos neveikia tinkamai.

· Užkamšykite vidų lango ir atidėkite vidinius sustojimus.

Po sekimo anksčiau minėtų krypčių ant, kaip įdiegti pakeitimo langą, jūs galite tada palikti tai porą valandų, kad viskas išdžiūtų tinkamai. Jūs galite tada tikrinti, kad pamatytumėte, jei jūsų langas buvo tinkamai įdiegtas ir valyti jūsų lango rėmą.

Rašyti komentarą