Naminis lango remontas: kaip pasiruošti tam.

parašė , 2012-07-11 19:32

Mūsų langai aprūpina mus vaizdu pasauliui. Tai taip pat aprūpina apsaugą prieš temperatūrinius pakeitimus sukeltą prie skirtingų sezonų. Tuo pačiu metu, tai panašiai saugo mus nuo nepageidaujamų asmenų., todėl, svarbu, kad mes rūpinamės tuo. Jei mūsų langas yra sulaužytas, jis ne tiktai keičia mūsų namo charakterį, jis taip pat duoda mums mažesnę apsaugą nuo pašalinių. Jei jūs taisote savo langus, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad pasiruoštumėte kaip numesti svorio tam:

Pirma, jūs turite rinkti būtinus įrankius ar įrangą, būtiną lango remontui. Jų pavyzdžiai yra: 1. Ruletė – šis įrankis padės jums gauti tinkamą dydį jūsų lango ir stiklinio pakeitimo 2. Atsuktuvas ar laužtuvas – kad padėtų jums imti langą atskirai 3. Atidarykite svertu barą 4
Peilis

Identifikuokite problemą – tai yra pagrindinis žingsnis į lango palaikymą ir remontą. Nelaukite paskolos studentams lango, kuris bus visiškai sugadintas anksčiau, negu jūs tikrinsite tai. Paprastas įtrūkimas gali padaryti daug žalos per audrą. Paprastas įtrūkimas gali įleisti įsilaužėlius. Paprastas įtrūkimas gali sužeisti jus ir jūsų vaikus. Tikrinkite savo lango stiklą taip pat kaip kitas lango dalis. Įvertinkite, jei tai teisingai atsidaro ir užsidaro. Atsiminkite, kad lango remontas gali ne visada būti pagrindinis. Kartais, jūs tik turite sutepti vyrius ar pakeisti antspaudą.

Teisingi Matmenys – tai yra, kodėl jums reikia geros ruletės. Jei jūsų lango stiklui reikia pakeitimo, jūs turite greitas kreditas žinoti teisingus matmenis. Būdamas, pradėkite kairėje staktoje dešinėn. Jūs taip pat turite išmatuoti savo lango aukštį. Padarykite tai nuo žemiau į viršutinę staktą.

Apžvelkite Sustojimus ir Juostos Virves – juostos virvės yra lango dalys, kurios yra kilnojamos. Antra, lango sustojimas laiko jūsų juostą vertikaliai. Anksčiau, negu jūs pradėsite išardyti juos, jūs turite žinoti, kaip jie yra geriausiai nunešti. Kitaip, jūs sugadinsite kitas savo lango dalis. Šis žingsnis yra ganėtinai sudėtingas, tokiu būdu jūs turite būti labai atsargus. Žinokite, kaip nunešti juos tinkamai, kad sutrukdytumėte pakenkimui ir kad jūs žinotumėte, kaip iš naujo įdiegti juos vėl.

Jie yra pagrindiniai žingsniai į paruošimą savarankiškai ir jūsų langą remontui ar pakeitimui. Tai neturi reikšmės, ar tikrai jūs ketinate padaryti tai prie savęs savarankiškai, ar jūs ketinate pasamdyti profesionalą, kad padarytumėte tai jums. Šitie žingsniai yra gyvybiniai todėl, kad tai gali padėti jums taupyti daug pinigų nuo daugiau pakenkimų ateityje. Tai taip pat trukdo tolimesniam jūsų lango pakenkimui, jei jūs ketinate suremontuoti tai prie savęs savarankiškai.

Rašyti komentarą