Kaip nuleisti lango nuspalvinimo kainą

parašė , 2013-12-24 20:21

Dalis jūsų galėtų norėti tamsesnio atspalvio jūsų automobilio langams. Dalis jūsų norėtų turėti naują, įdiegtą kadangi ankstesnis nublanksta. Dalis jūsų galėtų net galvoti apie samdymą lango, paspalvinančio paslaugų teikėją, bet tai gali būti ganėtinai brangu. Jūs žinote, kad jūs galite nuleisti paslaugos kainą, darydamas kai kuriuos iš besilaikančių patarimų?

Apsirūpinkite, Materials Some langas, paspalvinantis paslaugų teikėjus, išieškotų papildomą mokestį, jei jie bus toks, kad aprūpintų medžiagas, kurios bus panaudotos atspalvio paraiškoje. Kai kurie iš jų galėtų net nupirkti naujas medžiagas, naudodami mokestį, jie apkaltins jus. Vienas būdas nuleisti mokestį aprūpina medžiagas savarankiškai. Jūs galite aplankyti savo vietinį metalo dirbinių parduotuvę ir ieškoti įperkamas medžiagas, kurios bus būtinos atspalvio į jūsų langus prašyme
Kai kurie dalykai taip pat bus ant nuolaidų, kurios gali iš tikrųjų padėti nuleisti paslaugos mokestį.

Panaudokite Juodus Dažytus Atspalvio Filmus, Juodi dažyti atspalvio filmai yra daug įperkamesni palyginti su kitais filmais. Dažyti atspalvio filmai gali keistis kaina, bet jie gali svyruoti nuo dukart kiekio, kurį jūs mokėsite, gaudamas juodą dažytą atspalvį. Kai kurios valstybės taip pat draudžia dažytų atspalvių naudojimą. Puikus pavyzdys būtų Šiaurės ir Pietų Karolina, kuri neleidžia jokiems atspalviams raudonų ar geltonas būti panaudotas ant nuspalvintų langų. Tai taip pat bus naudinga, jei jūs prikibsite prie savo valstybės įstatymo, kad išvengtumėte kokių nors problemų ateityje.

Palyginkite Apytikrius apskaičiavimus, kuriuos Kai kurie paslaugų teikėjai aprūpins laisvu apytikriu apskaičiavimu prieš darbą ties jūsų langais. Bus geriau, jei jūs galite palyginti apytikrius apskaičiavimus, duotus skirtingų tiekėjų, kad pasirinktumėte tokį, kuris turi įperkamiausią kainą. Apytikriai apskaičiavimai nėra paslaugos faktinės išlaidos, bet tai gali vis dar padėti jums apsispręsti, ką jūs samdysite.

Padarykite Tai Savarankiškai, Nors ten yra paruoštas padaryti vadovais ir komplektais ant, kaip pritaikyti lango atspalvius, jums vis dar reikės kažkokio eksperto patarimo užsakyme neperdaryti visos paraiškos. Kai kurie DIY komplektai aprūpina paprastą paaiškinimą ant, kaip pritaikyti atspalvio filmus teisingai ir viską, kurį jūs turite padaryti, yra, seka tai, kas tiksliai parašoma ant komplekto. Tai iš tikrųjų padės jums nuleisti kainą lango, paspalvinančio nuo visko, kurį jūs turite padaryti, yra pirkimas visi daiktai, kurių jums reikės lango atspalvio prašyme.

Rašyti komentarą