Istorija ir lango nuspalvinimo ateitis

parašė , 2013-12-10 10:04

Tai buvo beveik 50 metų nuo to laiko, kai žmonės pradėjo naudoti paspalvintus langus, bet jūs žinote jo istoriją? Pirma lango filmo karta buvo padaryta, naudodama dažus tiktai. Buvo taip pat manyta, kad tamsesnis, filmas, geresnis, bet dauguma žmonių, naudojančių tamsesnį filmo langą, turėjo problemas, važiuodamas naktį ir tai paprastai sukeldavo nelaimingus atsitikimus, kurie sukėlė kai kurias vietas sutrukdyti nuspalvintų langų naudojimui.

Pirmi filmai buvo panaudoti savaeigiuose stikliniuose languose ir buvo suprojektuoti būti vaiskūs. Tik 1960-uosius, kai reikalavimas dažytus filmus užaugo. 1970-ųjų pabaigoje, tamsesni atspalviai buvo panaudoti limuzinuose, kad apsaugotų privatumą asmens ar žmonių, jojančių tuo. Langai yra gerai paspalvinti, kad tai padarė vairavimą sunkiau
Tai buvo taip pat laikas, kai dauguma vehicular nelaimingų atsitikimų buvo sukelti per langų nuspalvinimą.

Tai buvo ne vėliau kaip 1980-ieji, kai kiekviena valstybė Jungtinėse Valstijose padarė jų įstatymus dėl to, kaip nuspalvintas automobilio langas turi būti. Kai kurios valstybės leidžia iki 70 % atspalvį ant langų tuo metu, kai kiti neleidžia nieko daugiau tai 25 % atspalvio. Žemas procentinio dydžio atspalvis ant langų padarė, vairuodamas partiją, lengvesni ir sumažinti nelaimingi atsitikimai, bet dauguma žmonių nėra patogūs su privatumu, kurį tai aprūpina.

Nuspalvinti langai nėra apriboti iki juodų spalvų tiktai. Būtent 90-ųjų viduriu nudažė atspalvius, buvo taip pat įvesti. Tai buvo taip pat tas pats laikas, kai daugiau pažangos atspalvio filmų, kuriuos mes naudojame šiandien pradėjo būti pasiekiami rinkoje.

Vienas iš pažangesnių filmų šiandien yra filmas, kuris padengė ar Titano Dioksidu ar Aliumininiu Oksidu ar abiejų susimaišymu. Ši filmo rūšis gali atspindėti ultravioletinius spindulius, tuo pačiu metu vis dar leisdama matomą lengvą spektrą praeiti. Ši nuspalvintų filmų rūšis taip pat laikosi, jūsų automobilio interjeras vėsta, ir saugo tai nuo saulės žalingų spindulių.

Šiandien, dar kažkoks pažangos metodas ant, kaip pritaikyti atspalvius yra bandomas. Vienas iš jų daro langą, kuris turi jau atspalvį ant jo. Tai galėtų aprūpinti daugiau privatumo, bet tai truputį brangiau negu ploni filmai, kurie gali būti pridėti prie jūsų langų.

Su technologijos pažanga, būtų galima pamatyti atspalvio filmą, kuris sutrukdys stiklinei net lūžį ar net filmą, kuris gali sureguliuoti jo atspalvį pagal vairuotojo pirmenybę.

Rašyti komentarą