Kaip padaryti naują langų kondensavimą atsparų?

parašė , 2011-12-03 22:14

Kad ir kada paviršinė temperatūra stiklinės windowpane yra žemesnė negu supantis drėgnas oras, kondensavimas yra įpareigotas įvykti. Tai daugiau paplitę palei kraštus stiklinės nuo to, kur šaltas oras klubas yra linkęs varvėti per. Tai gali sukelti dėmes, išėsti metalinius rėmus ir juostas, ir sumažinti matomumą, tuo būdu leidžiantį tiktai apribotą natūralios šviesos kiekį prasiskverbti langą. Net energiją taupančiuose naujuose languose, kondensavimas gali būti klausimo rimtu susirūpinimu. Aukšti atlikimo lango rėmai efektyviai neleidžia vidaus karščiui pabėgti į išorę, ir dėl to, išorinis stiklinis paviršius atvėsta greitai ir priežasčių vandens garas, kad kondensuotų greitai ant to, ypač saulėtekio laiku.
Gamintojai naudoja kelias techniką, kad padarytų naują langų kondensavimą atsparų. Ypatybės kaip žemas-e padengimas, inertinis dujų užpildymas, izoliavo tarpines serveriai.lt ir žemo laidumo juostų ir rėmų darbą sumaniai, kad sumažintų kondensavimo pavyzdžius. Naujų lango rėmų efektyvumas taip pat priklauso nuo vidaus drėgmės lygmens. Truputėlį drėgmės yra pageidaujamas, ypač, per žiemas, kai oras šaltis ir sausas. Priešingai, jei oras yra pakrautas su drėgme, tai jūs turite išrasti strategijas sumažinti drėgmės kiekį. Kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti su lengvumu yra sekančiai:

Pradėkite naudoti mechaninę ventiliacijos sistemą.

Visada naudokite išvargusį aistruolį virtuvėje ir vonioje.

Išjunkite oro drėkintuvą, pridėtą prie šildymo sistemos

Išvenkite naudoti drabužių džiovinimo aparatą name.

Sulaikykite malkas lauke.

Užuolaidos ir žaliuzės gali lengvai apsunkinti kondensavimo problemą, trukdydamos judėjimui oro aplink naujų langų paviršių. Žiemas, sulaikykite portjeras atidarytas, kad maksimizuotumėte saulės naudą tiek kiek įmanoma. Priešingai, konfiskuotu automobiliu prekyba per vasaras, sulaikykite užuolaidas uždarytas, kad sumažintumėte saulės naudą. Išoriniai peizažo elementai taip pat turi pažymėtą įtaką saulės naudai. Pietų srityje, tai būtų naudingiau, kad turėtų lapuočių medžius šalia lango rėmų. Karštą sezoną, jie neleis per daug saulės šviesos įstoti name, ir šaltame ore, jie garantuos, klubas kad pakankamas saulės karščio kiekis siekia interjerus. Teisingas saulės naudos kiekis sumažins šildymą ir aušinimą kainų ir taip pat laikys toliau kondensavimą.

Šaltame ore, mes paprastai naudojame šildymo sistemas. Kad nukreiptumėte kondensavimą, sulaikykite šildymo sistemą tik žemiau naujo lango, kad padidintumėte orinę temperatūrą šalia lango rėmų. Įsitikinkite, kad karštas oras neteka tiesiogiai ant vidinio stiklinės paviršiaus. Per daug vidaus ir išorinės paviršinės temperatūros skirtumo gali priversti windowpane sutrūkinėti ar sulūžti dėl padidintos šiluminės įtampos.

Rašyti komentarą