Pašalpa aukštų atlikimo namo langų

parašė , 2011-12-03 14:33

langai yra namų neatimama dalis. Pastebimai rodydami architektūrinį namo stilių, jie įveda daug saulės šviesos ir gryno oro. Jie taip pat aprūpina galimybę gyventojams pamatyti prabėgomis to, kas viskas vyksta lauke. Per rimtos gamtos kritišką padėtį, jie aprūpina saugų atsarginį išėjimą gyventojams. Nepaisant labai daug naudingų funkcijų atlikimo, mes laukiame namo langų būti žemai įvertintas, patrauklus, ilgalaikis, energiją serveriai taupantis, lengvas valdyti ir palaikyti. Laimei, prasiveržimo pažanga pramoninėje langu technologijoje paskelbė aukštų atlikimo lango rėmų erą. Su žemu-e padengimu, inertinės dujos prisipildo, ypatingi filmai, žemo laidumo tarpinės ir elastingi rėmai, aukšti atlikimo namo langai aprūpina kelias pašalpas. Ištirkime juos detaliai

Pagalba, kad sutaupytų šildymą ir aušinimą kainų – didžiausia aukšto atlikimo lango rėmų nauda yra, kad jie yra energiją taupantys pirmiausiai dėl žemo-e padengimo buvimo. Per vasaras, padengimas atspindi atgal karštį, ir žiemas, tai neleidžia karščiui pabėgti lauke. Paprastuose žodžiuose, šitie langai laiko interjerus vėsius per karštą sezoną ir šiltas šaltą sezoną. Šiame būde, jie vaidina instrumentinį vaidmenį pargriovime šildymo ir kainų aušinime.

Padarykite namą patogesnį – Tradiciniai lango rėmai neturi gebėjimo kontroliuoti projektus, orinį zidiniai pratekėjimą ir karščio praradimą dėl radiacijos efektyviai. Jei šildymo sistema nėra efektyvi, namo patogumo lygmuo griūna dramatiškai. Priešingai, aukšti atlikimo skersiniai yra geriau izoliuoti ir sumaniai trukdo karščio praradimui dėl laidumo ir radiacijos. Papildomai, deramas įdiegimas ir puikus oro nurengimas blokuoja viršuje visus orinio pratekėjimo ir zefyro pavyzdžius. Visi šitie daiktai didina efektyvumą šildymo sistemos ir daro naminį patogesnį.

Padidėjimo santykinis oro drėgnumas – žiemas, išorinis oras yra ganėtinai sausas, ir tai gali nuimti vidinio oro drėgmę taip pat. Su žemu esančiu viduje santykiniu oro drėgnumu, statiško elektros šoko problema žymiai iškyla. Žemas-e aukštų atlikimo namo langų padengimas laiko vidinę stiklinę temperatūrą ant aukštesnės pusės. Šalia plastikiniai langai kainos to, krašto tarpinė ir rėmai siūlo geresnį šiluminį atlikimą. Visi šitie faktoriai garantuoja, kad santykinis oro drėgnumas lieka aukštai name. Žemas-e padengimas ir inertinės dujos prisipildo, taip pat nukreipia kondensavimą, kuris gali lengvai įvykti dėl aukšto santykinio oro drėgnumo.

Įveskite daugiau autoratlankiai dienos šviesos – Kaip išdėstytas anksčiau, aukšti atlikimo lango rėmai yra labiau energiją taupantys. Dėl šios priežasties, įstiklinimo rajonas gali lengvai būti padidintas, nekurstydamas besaikės karščio naudos ar praradimo. Didesnis įstiklinimo rajonas įveda daugiau dienos šviesos, ir sumažina elektros sąskaitą.

Geresnė triukšmo kontrolė – inertinės dujos prisipildo aukštuose atlikimo namo languose, efektyviai trumpina išorinį triukšmą. Didindamas stiklinių stiklų skaičių, garsinis perdavimas gali toliau būti sumažintas.

Rašyti komentarą