Kaip pasilikti saugus žiemos ore

parašė , 2013-01-17 13:41

Žiemos audros ir šąlanti Orų prognozė Palangoje yra tikrovė daugumoje saikingų klimatų. Žmonės randa tai sudėtingas derinimas į pakeitimus temperatūros ir dažnai palieka save nepasiruošusį žiemos sąlygoms. Deramas planavimas privalo garantuoti, kad jūs liekate saugus tuo metu, kai namie ir lauke.

Būdamas paruoštas žiemą padės jums per daugelį pavojų, jungtų su šaltu sezonu. Jūs galite pradėti namie, paruošdamas žiemai, kur jūs gyvenate. Tai pradeda nuo montavimo daiktų tokių kaip Orų prognozė Palangoje nurengimas aplink duris, izoliacija rajonuose, kur jūs jaučiate projektą ir kai kuriose vietose, kur ekstremalios sąlygos, kaip žinoma, įvyksta, šturmuokite langus. Tai apsaugos jus nuo elementų tuo metu, kai jūs liekate viduje šilumoje ir padedate jums mažinti kaistančias kainas, jungtas su žiema.

Jūs neturite užmiršti izoliuoti vandenines linijas, ypač tie tai bėga palei išorines sienas. Potencialas vamzdžiams, kad sušaltų ir sulūžtų yra dramatiškai padidintas per žiemą. Tai gali palikti jus be vandens ir būti didelio jūsų namų pakenkimo priežastis. Laidavimas, kad jūsų vamzdžiai yra suvynioti su derama izoliacija sumažins pavojų, jungtą su šąlančia temperatūra.

Taip pat svarbu išvalyti Orų prognozė Palangoje kokį pakraigės lovį ir nutekamuosius griovius. Ledas gali sukelti atsarginę kopiją vandens per švelnią temperatūrą ir būti brangaus stogo pakenkimo priežastis. Taip pat svarbu garantuoti, kad jūsų stogas yra laisvas nuo bet kokio tekėjimo anksčiau žiemos, atvykdamas.

Vienas iš svarbiausių daiktų, kad tikrintų yra jūsų šildymo sistema. Aptarnavimas jūsų šildymo sistemos profesionalo reguliariu pagrindu garantuos, kad jūs esate šiltas per tuos šaltus žiemos mėnesius. Apžiūrėkite ir valykite ir židinį ir dūmtraukį reguliariu pagrindu, jei jūs turite vienas ir įsitikinate, kad jūs turite dūmų detektorių su naujomis įdiegtomis baterijomis. Tai yra taip pat gera mintis įdiegti CO2 detektorių, kad įspėtų jus dėl visa ko, smalkės dalyvauja jūsų name. Jūs galite norėti nupirkti mažą kintamą karščio formą tuo atveju, jei jūsų pirminė šildymo sistema tikrai nepasiseka per žiemą.

Akcija pakankamai maisto, kad truktų jūs kelios dienos ir būtų ruošiamas valdžios išjungimui. Įsitikinkite maistas, kurį jūs turite, nereikalingas valgio gaminimo ar šaldymo. Turėkite kažkokį gėlą vandenį, aprūpintą be to. Įsitikinkite, kad jūs turite žibintą, baterijas ir radiją. Jie gali būti būtini per užsitęsusį valdžios išjungimą.

Jei jūs turite važiuoti per žiemos mėnesius, oras Palangoje atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte save. Dėvėjimas tinkama avalynė ir lauke apsirengimas, apimdamas kumštines pirštines, skrybėles ir neperšlampamus batus. Suknelė sluoksniuose, kad sugautų jūsų kūno karštį. Tai sulaikys jus šiltą, kadangi jūs esate statytas elementams.

Atkreipkite dėmesį į orų prognozę, jei jūs turite eiti į išorę. Vėjo šaltis tampa svarbiausiu klausimu žiemos mėnesius ir gali skubiai nuleisti jūsų kūno temperatūrą, palikdamas jus rizikoje hipotermijai. Deramo apsirengimo sluoksniuose rūbų dėvėjimas taip pat padės mažinti šį pavojų.

Aplink jūsų namą, apibarstykite kačiuko šiukšles ar smėlį aplink ledinius lopus ant jūsų pėsčiųjų tako ar šaligatvio. Tai padės mažinti pavojų paslysti ir nukristi.

Tuo metu, kai žiema galbūt nėra mėgstamiausias sezonas, deramas planavimas gali garantuoti ir saugumą ir malonumą per šaltus mėnesius. Užėmimas daug laiko, kad pasiruoštų ir suplanuotų su besikeičiančiomis gamtinėmis sąlygomis yra pirmas žingsnis.

Rašyti komentarą