Žiemos priekinio stiklo sielvartas – septyni būdai susidoroti su šaltu oru sugadina į automobilio

parašė , 2013-01-17 14:47

Iš pradžių, automobiliai net neturėjo priekinio stiklo, ir žmonės panaudojo nustebusius žvilgsnius kaip savo vienintelę apsaugą prieš vabzdžius, bjaurų orą ir kelių nuolaužas. Ir jūs manytumėte, kad pirmas priekinis stiklas buvo padarytas iš veidrodinio stiklo, kuris galėjo sudužti į pavojingai aštrias dalis kai nutrauktas? Automobilio stiklinė yra dabar sluoksniuota ar nuosaiki ir gydoma nuo jėgos ir poveikio pasipriešinimo, ir jo įdiegimas atvyko ilgas kelias nuo Modelio T.

Jūsų priekinio stiklo stiklinė šiandien yra daug daugiau už tik ekraną apsaugai nuo orai ir nuolaužų skridimui. Tai turi taip pat neleisti jums ir jūsų keleiviams būti mestas atveju susidūrimo. Oras yra dvigubas aštrus kardas todėl, kad tai yra priežastis, mes gavome priekinį stiklą mūsų automobiliams pirmiausia, bet liekame vieną iš didžiausių grasinimų jų stabilumui. Yra būdų susidoroti su potencialu šaltam automobilio stiklinės orai pakenkimui:

Išvenkite Įtampos, Kai orai lauke yra bjaurus, tai gali atnešti papildomą įtampą automobilio stiklinei. Ir jei jūsų transporto priemonė yra statyta elementams ilgiems laikotarpiams, įtampa gali būti padidinta, ypač jei yra kokių nors mažų sugadintų rajonų. Rūpindamasis nedaug problemų dabar ir ruošdamasis panirimui žiemos temperatūroje padės garantuoti jūsų saugumą ir jūsų keleivių saugumą. Ir ar jums reikia priekinio stiklo pakeitimo, ar priekinis stiklas remontuoja jus, turi ieškoti kompetentingiausios automobilio stiklinės parduotuvės, kad padarytų darbą.

Pasiruoškite Priekyje Sniegui ir Ledui, Kai šąla lauke ir ypač po to, kai kiekvienas sniegas, automobilio taisyklos mato nuolatinį sužeisto priekinio stiklo antplūdį, ir automobilių lango remontas tampa stambiuoju orai Utenoje. Tai yra todėl, kad automobilių savininkai naudoja menteles, atsuktuvus, kaltus ir kažką kita, apie kurį jie gali galvoti, kad atsikratytų nuo varginančio ledinio sukaupimo.

Vienas iš pirmų daiktų, kuriuos jūs galite padaryti apsaugai turi gauti gerą grandiklį ir padėti ją į jūsų automobilį prieš pirmą sniegą. Kitaip tariant, planas nupirkti vieną prieš žiemą prasideda ir tuo metu, kai grandikliai yra vis dar gausioje akcijoje jūsų mėgstamame automobilio aprūpinimo centre.

Rašyti komentarą