Kas geriau, skersvėjis, tikrinantis juostos langus ar dvigubo lango juostos langus?

parašė , 2015-10-07 09:55

Per daug dešimtmečių, Pakeitimo Durų Ir langai yra visada 1-asis pasirinkimas trokštantiems gauti geresnę kainą izoliacijos kainų ir įdiegti aukščiausius standartinius langus. Bet Pakeitimo Durys Ir langai yra vienintelis vaistas?

Ne tik yra Naujas Dvigubas langas neabejotinai ne vienintelis pasirinkimas, tai taip pat tolima nuo efektyviausias pasirinkimas buvimo. Kartais Pakeitimo langai ir Skersvėjo Tikrinimas turi jų pranašumus dar, tai yra skersvėjis, tikrinantis jūsų juostos namo langus, kuris išeina ant viršūnės daugelyje rajonų:

Nebrangus Dabar mes visi manome, kad, statydamas Naują Dvigubą langą jūs iš tikrųjų didėjate ganėtinai truputį į jūsų langų, bet skersvėjo tikrinimo mažmeninė kainą, jei padarytas tiesiai aukštos kokybės paslaugų teikėjo išleis jus, kad padėtų sutaupyti papildomą pinigų teisę tuojau pat ir taip pat ilgalaikiame, taip pat kaip gera skersvėjo tikrinimo paslauga gali trukti labai ilgą laiką

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visai ne laikų Ideal Sash langai iš jų pačios esmės nėra tikrai ne visada tinkami Pakeitimo Durims Ir langai, kadangi visaapimantis juostos lango rėmo storis savarankiškai gali susilpninti pranašumus turėti Dvigubą langą parengiamojoje vietoje.

Geras Patarimas, Kad surastų šaltinį skersvėjo verčiau linksmą dieną: Apšvieskite ploną žvakę ir perduokite tai rūpestingai aplink rajoną rėmo ligi pat blykstelėjimo bliksėjimų, kai tai daro – jūs iš tikrųjų suradote savo skersvėjį ir sugebate pradėti, užtaisydamas jį.

Joks Planavimo Sutikimas, Jei jūs gyvenate rūšiuotame turte tai ketintų pakeisti jūsų juostą ar suveriamuosius langus, ar iš esmės pridėti Dvigubą langą prie jų tada jums galėtų reikėti planavimo pritarimo padaryti tai. Prie skersvėjo, tikrinančio juos tinkamai, jūs sugebėsite garantuoti, kad jūs laikote teisingą reguliavimo pusę, ir jūs nereikalingas jokio planavimo apskritai.

Pašalinkite Šilumą, Mažėjančią Prie Skersvėjo, Tikrinančio, kiekvienas gali neleisti šilumos masei pasprukti iš jūsų gyvenamosios vietos ribų, ir su tuo reikalauja, tas pats padarinys atvyksta mažinimas į triukšmo sumažėjimą, kadangi atidarymas būtų buvęs suremontuotas.

Ne būtinai Keičia Matomą pasirodymą, kuriuo Viena iš svarstomų problemų su įdėjimu Pakeitimo langai ant juostos langų ir daugiausia šalutinių Pakeitimo Durų Ir langai yra, kad pagrindinis matomas langų pasirodymas yra perjungtas net blogesniam. Jie praranda ten laiku pagerbtą pradžios žvilgsnį ir pasirodymą, kuris atvyksta su juostos langų turėjimu, yra nuneštas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš esmės todėl, kad juostos lango statyba yra judėjimas, sunkus iš esmės, jie tikrai naudoja tendenciją nudėti daug oro per daug tarpų, kurie pasirodo, kadangi laikas praeina, bet prie skersvėjo, tikrinančio juos panaudojantis daug žinantį paslaugų teikėją, ar darydamas tai savarankiškai jūs didinate priežiūros potencialą, kad visas būtinas karštis namo viduje laikosi.

Pakeitimo langai juostos langams yra naudingi, bet tai nedaro patarėjo orinis praradimas ant kraštų langų ir sudaro, taip visada nepamiršta pradėti žiūrėti į jūsų skersvėjo tikrinimą, kad išgelbėtų jus pinigai ir išgelbėti jus laikas ateityje.

Rašyti komentarą