Studijavimas pagrindų – dvigubų įstiklintų langų darbų žinojimas

parašė , 2015-09-21 14:33

Metu remonto ar namo statybos, jūs turėsite priimti sprendimą, ar įsitraukti vieni ar dvigubi įstiklinti langai. Jūs esate turbūt tarp daugelio dabar, kas žino, kad jie yra geresni izoliatoriai prieš šaltą ar karštą orą ir kad jie yra brangesni.

Jūs galėtumėte norėti žinoti, jei šitie langai iš tikrųjų yra ti savo kainos verti. Kai jūs bandote suprasti tuo, kas daro šį tipą iš lango darbo, nors, jūs galėtumėte sugebėti priimti sprendimą, kuris yra tik teisingas jums ir jūsų biudžetui.

Būdas Dvigubas Įstiklintas langai Work Hello. Raktas į tai, kaip dvigubas langas iš tikrųjų dirba yra erdvė, kuri galėjo būti surasta tarp dviejų stiklinių stiklų, kurie sudaro visą langą. Oras, įlietas šios erdvės viduje, turi tris svarbiausius tikslus:

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

1. Tai veikia kaip izoliatorius. Tai padeda mažėjime kiekio šalto ar karšto oro, kuris įeina ar iš namo.

2. Tai izoliuoja jūsų namus nuo supančio triukšmo. Tai įsitikina, kad už triukšmo negali patekti į vidų jūsų namo ir atvirkščiai.

3. Tai padeda kondensavimui neleidime formuotis jūsų namuose, ypač per žiemą.

Jūs turite suprasti nors, kad tuo metu, kai dvigubi įstiklinti langai tikrai iš tikrųjų izoliuoja jūsų namus nuo išorinio oro, tai negalėtų apsaugoti jūsų daug nuo spinduliuojančio karščio. Tai gali būti palengvinama su naudojimu ypatingo nuspalvinimo ant stiklų, kurie blokuos UV šviesą.

Dvigubas Įstiklintas langai Are Not All the Same Hello. Kitas daiktas kurį jūs turite žinoti yra, kad atlikimas langų su dvigubu langu priklauso eteryje padėtas tarpe tarp stiklinių stiklų. Įprasti langai yra gaminti, kad natūralus oras būtų įviliotas į spąstus tarp stiklai. Tuo metu, kai tai, kaip pasakoma, efektyvu jau izoliavime jūsų namų nuo karščio ir šalčio, yra efektyvesnių įstiklinimo metodų, kurie yra panaudoti dabar.

Dvigubas įstiklintų langų izoliacijos savybės yra papildytos, kai jų tarpai yra užpildyti azoto dujų. Antra, argonas yra taip pat suvartotas dvigubų įstiklintų langų sukūrime. Būtent kita rūšis dujų daug lango gamintojų tvirtina dirbti efektyviau izoliavime namų nuo išorinio oro palyginti su azotu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išskyrus dujas, yra taip pat langų, kurie atvyksta su sluoksniuotais stikliniais stiklais, kurie atvyksta su plastmasine membrana, padėta tarp. Tuo metu, kai jie yra paprastai panaudojami komerciniuose pastatuose, jie tapo pasiekiami gyvenamiesiems pastatams. Jie yra žinomi dėl to, kad jie buvo beskeveldriai ir dėl to, kad jie aprūpino geresnę izoliaciją. Yra taip pat gamintojų, kurie naudoja šiluminę stiklinę, kuri turi ploną membraną, kuri buvo padaryta, kad ypač nupjautų spinduliuojantį karštį taip pat kaip UV radiaciją.

Iš esmės, jūsų lango pasirinkimas turi būti pagrįstas rūšimi izoliacijos, kurios jūs norite savo namams. Jei jūs norite apsaugoti savo namus nuo tiesioginės saulės šviesos, tai jūs galėtumėte mėgti išrinkti šiluminis ar paspalvinote stiklinę savo dvigubiems įstiklintiems langams.

Rašyti komentarą