Kas yra žaliuzės?

parašė , 2012-01-01 20:01

Kas tiksliai yra žaliuzės ir kur jie yra panaudoti? Žaliuzės yra taisytos į langus, kad aprūpintų apsaugą nuo išorinių gamtinių sąlygų kambariams. Jūs galite lengvai atidaryti juos ar sureguliuoti juos, jei jūs norite gėrėtis išore. Jūs manysite, kad vertikalios žaliuzės, taisytos į langus daugiausia dengia visą langą. Jūs turite sekti tam tikrus žingsnius, kai jūs planuojate taisyti vertikalias žaliuzes į langus, kad žaliuzės dirbtų gerai.

Jūs turite greitas kreditas išsirikiuoti į eilę mentę ant vertikalių žaliuzių, jei jie yra parūpinti jums neišsirikiuotas į eilę, naudodami ploną plokščią objektą. Jūs galite iš naujo išsirikiuoti į eilę aklą, perkeldamas plokščią objektą ir mentę, kad tai pajudėtų iš mentės savininko, ir aklas yra išsirikiuotas į eilę
Jūs manysite, kad tai ganėtinai sunkus taiso mentę vėl, kai tai bus nunešama. Jūs turite sužinoti aklo headrail, kur jūs pamatysite duobę, kur stiebas tiktų. Reguliuodamas stiebą, aklas gali būti valdytas, naudodamas sukimosi grandinę. Visi stiebai turi išsirikiuoti į eilę su pirmu stiebu, kurį jūs išsirikiavote į eilę, ir tokiu būdu mentė gali būti pridėta vėl.

Kai jūs surasite sudėtingos kontrolės grandinės operaciją, išimate galo kepurę, ir jūs surasite skriemulį viduryje. Jūs taip pat surasite plautuvą, ir jei tai standžiai taisoma, jūs turite paleisti tai, kad grandinė dirbtų geriau. Jūs galite sumažinti virvės ilgį, traukdamas klubine apranga papildomą virvę ir padėdamas mazgą virvės pabaigoje. Po to darbo, jūs turite garantuoti, kad aklas veikia gerai. Jūs taip pat turite ieškoti nepageidaujamų tarpų tarp žaliuzių, ir jūs turite rūpestingai nunešti juos.

Lygiai svarbu, kad žaliuzės yra palaikytos tinkamai. Jūs galite valyti žaliuzes, naudodamas medvilninę pirštinę ir baltą actą. Kai jūs panaudosite actą, kad valytumėte dietine mityba aklą, dulkės neskirstys ore, ir taip pat tai ganėtinai ekonomiška, kad panaudotų actą. Kadangi jokie sunkūs chemikalai nėra surasti acte, saugu panaudoti tą patį bet kokiame paviršiuje. Žaliuzės neturi būti šlapios, ir jūs turite tikrinti dėl ypatingų instrukcijų, kurios atvyksta su vartotojų vadovu.

Kai jūs laikysitės gyvybinių patarimų, kad valytumėte ir suremontuotumėte žaliuzes, žaliuzių gyvenimas bus ilgas ir tikslas, kuriuo jie yra taisyti bus visiškai pasiektas.

Rašyti komentarą