Keli svarbūs patarimai apie lango pakeitimą

parašė , 2017-11-05 10:48

Jei jūs svarstote pakeitimo langus savo namuose savarankiškai, jūs geriau esate paruoštas darbo užduočiai. Matyt darydamas tai savarankiškai lango pakeitimas atrodo kaip lengva užduotis, bet yra daug daiktų, kuriuos jūs turėsite žinoti ir padaryti! Pirma, ir svarbiausiai, jūs turėsite teisingai išmatuoti savo egzistuojančius langus ir atidarymą, pasirinkti geriausią materialų tipą jūsų namams ir klimatui, pasirinkti geriausią vietą nupirkti, ir paskui jūs galite suplanuoti įdiegimą. Įdiegimas yra nuobodus darbas ir reikalingas, kad daug įrankių padarytų tai savarankiškai.
Tačiau, daug naminių savininkų nuspręs nueiti su lango pakeitimo kompanija, šitos kompanijos specializuojasi pasirinkime geriausios medžiagos jūsų namams ir langų su kokybišku įdiegimu pakeitimui. Bet tai nereiškia, kad jūsų darbas yra baigtas, jūs vis dar turėsite rūpintis pora daiktų anksčiau, negu lango pakeitimo kompanija atvyks, kad pakeistų jūsų langus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lango pakeitimo rangovai paprastai duoda jums daiktų sąrašą, kad padarytų, kad pasiruoštų anksčiau, negu jie atvyks, kad jūsų namai būtų paruošti darbui. Tai gali būti padaroma su minimaliu laiku. Sekantis yra keli daiktai, kuriuos jie gali laukti jūsų padaryti.

Nuneškite Užuolaidas Ir Žaliuzes

Aišku, lango pakeitimo personalui būtų lengviau dirbti ties jūsų langais, jei jūs turite visas užuolaidas ir žaliuzes, nuneštas prieš įdiegimą. Tai taip pat apsaugos jūsų užuolaidas ir žaliuzes nuo bet kokio galimo pakenkimo. Jūs galite paprastai palikti užuolaidos rykštes vietoje, kadangi jie nėra didžioji dalis kišimosi. Su žaliuzėmis, jūs turėsite nunešti juos, kadangi jie susiduria su tiesiogine prieiga pašalinimui jūsų senų langų ir jūsų naujų vieno dolerio banknotų sudėliojimui. Tai duoda rangovui, erdvė turėjo dirbti ir saugo jūsų užuolaidas ir žaliuzes nuo susipurvinimo ar sugadintas.

Praneškite žinią Savo Pavojingai Kompanijai

Jei jūs naudojate pavojingos kompanijos paslaugas, tikrinkite, kad pamatytumėte, jei jie įdiegė daviklius jūsų langai. Priklausomai nuo pavojingos kompanijos paslaugų apimties jie gali sugebėti išjungti daviklius toli, jei tai nebus galima, jūs turėsite suplanuoti paskyrimą asmeniui, kad atvyktumėte ir nuneštumėte daviklius fiziškai. Jūs galite iš naujo įdiegti juos, kai tik įdiegimas yra užbaigtas. Jei jūs leidžiate rangovui nunešti ir pakeisti kokius nors pavojingus daviklius, įsitikinkite, kad rangovas suteikia jums raštišką garantiją, kad apimtų bet kokias svarstomas problemas, kurios gali iškilti po to, kai įdiegimo procesas yra užbaigtas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Duokite Jiems Kažkokią Erdvę

Įsitikinkite, kad yra pakankamai erdvės aplink jūsų langus lango pakeitimo personalui, kad užbaigtų jų įdiegti lengvai. Perkelkite bet kokias sofas, kušetes ar stalus šalia langų ir sukurkite pakankamai erdvės, kad padėtumėte būtinus įrankius ir kitus būtinus daiktus.

Jie yra tik keli iš daiktų, kurių jūs galite laukti, keisdamas jūsų langus. Turėkite galvoje, dauguma rangovų pasiūlys padaryti kai kuriuos iš šitų daiktų būsto savininkams už papildomą kainą. Jei jūs nusprendžiate išleisti savo rangovą nunešti ir keisti kokius nors asmeninius dalykus, įsitikinkite, kad jūs turite raštišką garantiją, kad apimtumėte bet kokius atsitiktinius pakenkimus ar svarstomas problemas, kurias jūs galite surasti po to, kai jūsų įdiegti buvo užbaigtas.

Rašyti komentarą