Nuleidžiamų aklinų užuolaidų vystymasis

parašė , 2017-10-20 13:10

Nėra jokio lango gydymo labiau, visuotinio ar paprasto panaudoti negu nuleidžiamos aklinos užuolaidos. Šitos lango žaliuzės, taip pat žinomos kaip volo atspalviai, yra klasikinis pagrindinis dalykas naminiame décor, taip pat kaip komerciniame ar verslo naudojime. Volai yra dažniausiai panaudoti, kad sumažintų kiekį saulės šviesos ar UV spindulių, kurie įeina į kambarį; tačiau jų išpuoselėtas kreipimasis ir klasikinis projektas taip pat daro šitas žaliuzes dekoratoriaus svajone. Volo lango žaliuzės atvyksta į įvairovę projektų, stilių ir medžiagų ir gali būti pritaikytos bet kokioje spalvoje ir su skirtingu palankos pasirinkimu, apimdamos dantytą ar kilpelės apvadas. Volo lango žaliuzės yra lengvos panaudoti, ir yra tiesiog valdytos, sklandžiai traukdamos svirtį, virvę ar aklą savęs savarankiškai, kad pakeltų ir nuleistų aklo aukštį

Volai iš pradžių šturvalas nuo Olandijos, priskirdamas pradžiai 18-ojo šimtmečio. Šiuo metu, šitos žaliuzės buvo padarytos iš lininio audeklo, ir procesas, kad sukurtų puikų aklą buvo nepaprastai nuobodus ir daug darbo reikalaujantis. Audeklas, panaudotas, kad sukurtų tokias žaliuzes, turėjo būti nepaprastai sunkia pareiga, kadangi tai buvo išbalinta, nudažyta ir iškrakmolijo daugialypius laikus sukurti optimalų žvilgsnį, jausmą ir atlikimą. Audeklas būtų atidrėkintas ir layered tarp vyniojamojo popieriaus lapų, anksčiau, negu tai buvo žaizda aplink milžiniškus džiovinimo cilindrus, kur audinys buvo daužytas, kad sukurtų švelnumą, ir ištemptas, kad nuneštų raukšles. Šis procesas paėmė tarp trijų iki keturių dienų, kad užbaigtų ir buvo tada pakartotas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ankstyvas volų dienas, nebuvo jokių pavasarių ar patrauklus prietaiso, kad garantuotų, kad žaliuzės pasiliko vietoje, bet greičiau rankiniame akordeono stiliuje sulankstymo, kuris privalėjo laikyti audinį, kadangi virvė pakilo. Virvė buvo tada gauta, kad garantuotų, kad žaliuzės pasiliko vietoje. Ši griozdiška sistema buvo norma daugelį metų, kol šiuolaikinis pavasario prietaisas nebuvo sukurtas.

Šiuolaikinės dienos nuleidžiamos aklinos užuolaidos atvyksta trijų bendrų stilių: pavasaris veikė, grandinė, valdyta ar motorizuota. Pavasaris veikė, nuleidžiamos aklinos užuolaidos turi automatinį pavasario mechanizmą, kur aklo aukštis yra sureguliuotas, nugriaudamas ant aklo savęs savarankiškai ir švelniai išleisdamas jį, kad užrakintų vietoje. Aklo aukštis yra lengvai sureguliuotas ar išvaduotas apskritai, švelniai nugriaudamas ir išleisdamas tai į pageidaujamą aukštį. Grandinė veikė, volo atspalviai yra lengvai sureguliuoti, traukdami grandinę, padarytą iš papuoštos karoliukais virvės ar metalo. Kai tik pageidaujamas aukštis yra pasiektas, papuošimo karoliukais pagavimai nuleidžiamos aklinos užuolaidos viduje, kad pasiliktų vietoje. Vėl aklas yra lengvai išvaduotas ar sureguliuotas, traukdamas virvę priešinga kryptimi. Motorizuotos nuleidžiamos aklinos užuolaidos yra manevruotos paprasto mygtuko pastūmėjimo. Tai yra patogus sprendimas langams, kurie gali būti neprieinamas, ar pastatams, firmoms ar namams su langų gausa prisitaikyti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nuleidžiamos aklinos užuolaidos buvo pagrindinis dalykas naminiame décor per pasaulį daugelį metų, priskirdamos pradžiai 18-ojo šimtmečio. Nors stilius gerėjo ilgainiui, nuleidžiamos aklinos užuolaidos tęsia būti projektuotojo aukščiausiu pasirinkimu, kad kontroliuotų saulės neapsaugojimą.

Rašyti komentarą