Kelionės anuliavimas važiuoja draudimo bjauraus oro nušvietimas žiniasklaidoje

parašė , 2012-12-25 09:06

Vasara ir uraganinis sezonas skubiai prisiartina. Ir net po to, kai uraganinis sezonas yra baigtas, tada yra žiema. Jei kita žiema yra kažkas kaip JAV & Kanados žiema 2008-2009, jūs ketinate tikėtis, kad jūsų kelionės draudimas dengia jus atveju bjauraus orai Šiauliuose.

Nesvarbu, koks bjaurus oras jūs norite, kad jūsų kelionės draudimas apimtų, jūs turite nupirkti savo kelionės draudimo planą anksčiau, negu atšiaurus oras bus nuspėtas. Nepirkite kelionės / kelionės draudimas, jei jūs einate į orai Šiauliuose, ir jūs tik pamatėte ant naktinių žinių, kad uraganas prisiartina. Jūs tik išeikvosite savo pinigus. Per vėlu, kad nupirktų kelionės draudimą tuo laiku todėl, kad kelionė / kelionės draudimas dengia nelauktus įvykius.

Bjaurus oras gali paveikti jūsų kelionę poroje skirtingų būdų:

1: tai gali neleisti jums išvykti jūsų kelionėje apskritai

2: tai gali įvykti, kelyje sukeliant jūsų skrydį ar būti užlaikoma ar nukreipiama į skirtingą miestą

3: tai gali paveikti jūsų maršrutą – orai Šiauliuose, jūs einate, galėtų būti suteiktas netinkamas gyventi ankstesnės audros

4: tai gali įvykti jums tuo metu, kai jūs esate savo kelionėje, keliančioje privalomą evakuaciją prie valdžios organų

5: ar, yra įvairių kitų būdų, kuriais bjaurus oras gali paveikti jūsų kelionę

Yra, kiek kelionės draudimas suplanuoja darbą kai prieita prie bjauraus oro:

1: Jei visuomeninio transporto avialinija, ant kurios jūs skrendate turi sustabdymą paslaugų bent jau 24 valandas dėl bjauraus orai Druskininkuose, tai yra apimta priežastis panaikinti jūsų kelionę.

2: jei bjaurus oras palei kelią ar nuo jūsų išvykimo miesto privers jus būti užlaikytas bent jau 5 valandas (ar 6 – 12 valandų kitiems planams), tai jūs turėsite kelionės užlaikymą.

3: jūs galėtumėte būti saugus ir puikus namie, bet galbūt bloga audra teikia jūsų netinkamą gyventi būstą, tai gali būti apimama kelionės draudimas.

4: jūs esate jau jūsų kelionėje ir, jei skolingas į artėjančią audrą valdžios organų paklausimas privalomai evakuacijai to, kur jūs esate, tai gali taip pat būti apimama kelionės draudimo.

Kai kurie iš anksčiau minėtų scenarijų bus kelionės anuliavimas, praleistas ryšys / kelionės užlaikymas ar net kelionės pertraukimas. Aplinkybės nustatys, kokį reikalavimą jūs turėsite.

Rašyti komentarą