Keturios priežastys įdiegti vidaus langines jūsų namuose

parašė , 2017-02-05 14:35

Pasirinkimas, kaip papuošti namus yra paprastai estetikos, praktiškumo, ir affordability kombinacija. Kiekvienas mėgtų marokiečių marmurines kontrviršūnes, bet jie yra gana brangūs ir nuolauža lengvai. Ir tuo metu, kai plieninės lėkštės grindys galėtų būti neįtikėtinai ilgalaikės, tai nėra tiksliai gražu. Pasirinkdami lango uždengimą namų vidui, du bendriausi pasirinkimai yra užuolaidos ir žaliuzės. Nors abu pasiūlymas positives, jie negali konkuruoti su trečiu pasirinkimu: vidaus langinės. Yra keturios priežastys kodėl jie geriausiai jų lenktyniavimas.

Ilgaamžiškumas
Skirtingai nuo užuolaidų ir žaliuzių, vidaus langinės yra suprojektuotos, kad truktų gyvenimo trukmė. Kadangi jie yra paprastai daromi iš vinilo, medienos, ar metalo, jie nelėks ar plyš kaip užuolaidos. Jei jie kenčia kokį nors išnykimą, jie gali tiesiog būti perdažyti, tuo metu, kai užuolaidos turėtų būti pakeistos. Nors žaliuzės turi kai kuriuos iš šitų požymių, panaudotos medžiagos yra plonesnės ir lengviau sugadintos. Be to, mechanizmas, kuris atidaro ir uždaro juos gali lengvai sulūžti, teikdamas juos nenaudingas. Langinės turi paprastesnį mechanizmą ir yra labiau nuolatinės, kas reiškia, kad jie turi mažesnę nesėkmės galimybę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Efektyvumas

Vienas iš greičiausių būdų nuleisti naudos sąskaitą sulaiko langus gerai izoliuotus. Deramo lango uždengimo turėjimas gali lengvai pasiekti tai. Vidaus langinės yra gerai suprojektuotos, kad izoliuotų naminį dėl jo storų skersinių. Antra, žaliuzės ir užuolaidos nedarys daug, kad sulaikytų naminį šiltą ar vėsų, kadangi akli skersiniai yra per ploni, ir užuolaidos medžiaga yra per poringa.

Perpardavimo Vertė

Kai žmonės tikisi pirkti naujus namus, jie nesirūpina, kas uždengia užuolaida, ar žaliuzės yra šiuo metu vietoje. Jei einamasis savininkas nepaims jų su jais, kai jie pajudės, jie bus tiesiog išmesti. Tačiau, vidaus langinės sudomins potencialius pirkėjus. Kadangi jie yra pageidaujama ypatybė daugumoje namų, ir sunku įdiegti juos, pirkėjai labiau tikėtina užmokės premiją už namus, kurie atvyksta su jais. Dauguma atvejų, būsto savininkai, kurie įdiegia langines padarys atgal savo pinigus, ar daugiau, jei jie kada nors nuspręs parduoti savo namus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apsauga nuo Elementų

Per grublėtą orą, kai vėjai yra aukšti, tai labai bendra namams, kad iškęstų įskeltus ar net nutrauktus langus. Jei audra kada nors daužo langą, stori skersiniai, padaryti iš medienos, metalo, ar vinilas gali aprūpinti stiprią antrą liniją gynybos prieš elementus. Jie gali ne tiktai atlaikyti lietų, sniegą, ir krušą, bet jie gali taip pat apsaugoti vidų namų nuo nuolaužų skridimo.

Vidaus langinės suteikia namams plačią įvairovę pranašumų palyginti su užuolaidomis ir žaliuzėmis. Vienintelė nenauda (aukštesnė kaina) yra daugiau negu kompensuota padidintoje namų perpardavimo vertėje.

Rašyti komentarą