Meilinkitės savo namams su padarytu pagal užsakymą lango gydymu nuo puslapių jane austen

parašė , 2017-02-21 13:41

Jūs svajojate apie whiling toli, popietė sukosi erkeryje, apsuptame elegantiško aksominio apsiuvo ir drapiruojantis nėrinius, tuo metu, kai jūs laidojate save jūsų numylėtinio romano Jane Austen šuns-eared kopijoje? Padarytas pagal užsakymą lango gydymas su klasikiniu Regentystės stiliumi gali vežti jus atgal laiku ir atnešti lengvą romaną į bet kokį kambarį.

Nueikite Drąsus

Neleiskite savo užuolaidų blankti į foną – su drąsiomis spalvomis ir drąsiais projektais, jie gali tapti kambario svarbiausiu dalyku. Regentystės stiliaus tradicijos lango gydymas gali pridėti šilumą ir gylį su tamsiomis, turtingomis raudonomis spalvomis, mėlynu bliuzu, ar smaragdiniais žaliaisiais, akcentuotais su auksu. Turtingai dažyti kietieji kūnai gali būti suporuoti su ryškiu brokatu-a tekstūruotas audinys, išaustas su abstrakčiais projektais sidabriniame ar auksiniame siūle – kad pridėtų dramą ir prabangą į jūsų erdvę
Tos tamsios spalvos gali taip pat būti priešpriešintos su lengvesniais dažytais nėriniais ar muslinu, kad pridėtų sunkumą ir palūkanas projektu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pridėkite Sluoksnius

Austen charakteriai turėtų užtraukti šalia užuolaidų sluoksnius, kad įdėmiai žiūrėtų ilgesingai lauke jų langai. Sunkios išorinės portjeros būdavo dažnai sudaromos pagrindą su plonu sluoksniu nėrinių ar muslino, ir gulimos su draminiu apsiuvu. Visi tie sluoksniai gali sukurti dramą, bet jie turi papildomą praktinį naudojimą be to. Išorinės aksomo ar brokato užuolaidos neleidžia projektų ir aprūpina privatumą kai uždarytas, bet gali taip pat įrėminti romantišką vaizdą kai trauktas šalia su dekoratyviniais kaklaraiščiais. Lengvasvoris ar nėriniuotas po užuolaidomis gali būti panaudotas, kad skleistų ir suminkštintų šviesą kambariuose, kurie gauna tiesioginę saulę. Apsiuvas slepia vidinius darbus portjerų su dekoratyviniu akcentu ir dažnai riša stilistinius padaryto pagal užsakymą lango gydymo elementus kartu.

Pririškite Kutą

Kad iš tikrųjų apsikabintumėte praeitį ir priimtų stilių, jūs galbūt žavėjotės pono Darcy bibliotekoje, akcentuokite savo padarytą pagal užsakymą lango gydymą su kutais. Tas turtingai dažytas apsiuvas gali būti apkarpytas su sunkiu kraštu, kad atitiktų tasseled užuolaidos kaklaraiščius klasikiniam, teatrališkam žvilgsniui. Paprasta supinta ar susukta virvė, papuošta su kutais galuose, gali būti drapiruota bet kokiu kūrybiškų projektų skaičiumi, kad pridėtų dramą ir Regentystės stiliaus prabangą į jūsų užuolaidas. Papildomi kutai gali būti panaudoti, kad rinktų virvę centre ir kampuose lango išlygintam, plačiam projektui. Tasseled surišmas gali taip pat būti apimtas iki vienos pusės kūrybiškam asimetriniam kontūrui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naminis apstatymas padaro, atvyksta ir eina, bet klasikinis žvilgsnis gali visada būti žavus. Su stiliaus mintimis nuo Regentystės eros, jūs galite suraityti su gera knyga ir įsivaizduoti save, patogiai įsitaisė anglų dvaro name, laukiančiame jūsų prašytojo paskambinti. Austen klasikiniai romano romanai niekada neis iš stiliaus, ir niekas nebus šiluma ir prabanga to tradicinis ėmimas ant lango gydymo.

Rašyti komentarą