Kiek lango pakeitimas išgelbės jus ant energijos kainų?

parašė , 2015-11-26 15:18

Kai kurios naminės suremontavimo kompanijos gali garantuoti, kad jūs galite sutaupyti tam tikrą dolerio kiekį ar procentinį dydį ant jūsų šildymo ir kainų aušinimo, jei jūs investuojate kapitalą į naują lango pakeitimą, bet jūs turite visada imti šituos pažadus su druskos grūdu. Faktas yra, naujesnis, daugiau energiją taupančių langų gali ir gelbėti jus pinigai ant jūsų šildymo ir kainų aušinimo, nėra jokio būdo skaičiuoti tiksliai, kiek jūs galite sutaupyti. Gerbiami rangovai gali duoti jums grublėtą mintį apie tai, kiek potencialūs nauji projektai turi, bet jie visada paaiškėja, sakydami, "Santaupos iki" specifinio kiekio ar "tiek daug, kiek" tam tikras procentinis dydis. Skaičius kurį jie duos jums yra taip pat "geriausias įvykių sekos variantas
quot; Kitaip tariant, jūs pasieksite taip daug santaupose geriausiomis aplinkybėmis. Taip, kas yra svarstomos problemos, kurios gali paveikti, kiek pinigų jūsų lango pakeitimas gali taupyti jus ant naminio šildymo ir aušinimo?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Blogai Yra Jūsų Einamasis langai?

Kuo vyresnis ir labiau pasenęs jūsų langai yra, tuo didesnis jūsų santaupos bus, kai jie bus pakeisti., Pavyzdžiui, jei jūs pakeisite vyresnius medinius, vienus stiklus, kurie yra iškreipti ar skylantis su naujais, energiją taupančiais, dvigubas įstiklintais langais, jūs pamatysite reikšmingą savo energijos sąskaitų pagerinimą. Netinkamas įdiegimas gali taip pat būti problema neseniai konstruotuose namuose todėl, kad statybininkai nežino naujausios būtinos įdiegimo technikos ar neturi lango pakeitimo patirties. Išplaukiantys projektai pakels jūsų kuro sąskaitas, taip, net jei jūsų namas bus palyginti naujas, jūs galite norėti įsiregistruoti anapus pakeitimų, jei jūsų sąskaitos atrodo per aukštos, ar jūs jaučiate projektus savo name.

Kiek Energijos yra Šiuo metu Prarasta Per Kitus namų Rajonus?

Namuose su aukštais, per dideliais langais jūs prarasite daugiau karščio žiemą ir oro kondicionavimo vasarą negu name su palyginti keliais langais, kurie neužima daug erdvės ant jūsų išorinių sienų. Jei jūs turite vyresnius stilius, kurie užima 20 % jūsų wallspace, jūs turbūt prarandate didelį kiekį šildymo ar aušinimo ir galėjote pamatyti draminį kuro efektyvumo pagerinimą, kai jūs keičiate juos. Jei jie tiktai panaudos 10 % jūsų sienos erdvės, jūs vis dar taupysite kai kuriuos pinigus, bet tai nebus tiek daug. Turėkite galvoje, kad yra keli kiti keliai karščiui, kad bėgtų be to, apimant išorines duris, stoglangius, jūsų mansardą, garažą, ir taip toliau.

Kaip Energiją taupantis Yra Lango Pakeitimas?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ne kiekvienas lango pakeitimas duos jums tą patį energijos vartojimo efektyvumo lygmenį, tokiu būdu jūs norėsite neskubėti, kad padarytumėte kažkokį palyginimo apsipirkimą. Daugumos pakeitimo prekės ženklų ir stilių bus santaupų priežastis ilgainiui, bet keli gali išgelbėti jus daugiau pinigų negu kiti. Ieškokite Energijos Žvaigždės etiketės ir tikrinkite U-faktoriaus reitingą. Einamieji nurodymai siūlo pirkimo lango pakeitimo prekės ženklus su U-faktoriumi 30 ar mažiau maksimalioms santaupoms. Buvo žinoma iš paskalų, kad nurodymai taps griežtesni ateityje, privesdami prie net didesnių santaupų.

Jei jūs esate pasiruošęs investuoti kapitalą į lango pakeitimą jūsų namams, kalbėti su gerbiamais įdiegimo rangovais prieš pirkimą. Jie gali eiti jūs per įvairius prekės ženklus, U-faktorius ir stilius, kad padėtų jums pasirinkti geriausią rūšį jūsų namams, energijos vartojimo efektyvumo poreikiui ir biudžetui.

Rašyti komentarą