Teisingas rūpinimasis ir medinių langų ir durų palaikymas

parašė , 2015-12-15 07:19

langai, padarytas iš medienos ar medienos, gali trukti per daug šimtmečių su teisingu projektu, padengimu ir palaikymu. Geriems mediniams langams nereikia daug palaikymo, nors tai yra paplitęs suklydimas, kad žmonės mano, kad jie daro.

Kad atliktų palaikymą dirba ties mediniais langais ir durimis, jūs turite padaryti kitus daiktus. Suvartokite muiluotą vandenį ar apkrėskite valytoją miltlige, kad valytumėte bet kokį purvą ar likutį, ir sutrukdytumėte bet kokiam papildomam juodžemiui, didėjančiam ant lango rėmų.

Jūs turite tada atlyginti bet kokius matomus nuostolius mediniam lango rėmui ar durims. Tada jūs turite pritaikyti langų sprendimą į visus išorinius statytus jūsų medinio lango ar durų paviršius.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra du stadijos procesas, susidedantis iš besitvarkančio skysčio ir aiškaus balzamo, kuris yra pritaikytas su audeklu ir gali būti atliktas kompetentingo lango valytojo. Šis procesas turi būti atliktas kartą per metus, idealiai.

Jūs galite gauti medinius langus ir duris, kurios apima garantiją, kad jie neturės būti dažyti ar perdažyti, bus būtinas bent jau 10 metų. Tai yra taip pat gera mintis pasirinkti langus su aukštos kokybės, prie gamyklos pritaikytu padengimu, kad garantuotų ilgalaikę apsaugą prieš saulės šviesą, vandeninę ir grybelinę ataką. Šita garantija dažnai taip pat dengia embrittlement, sluoksniuodama ar sutrūkinėdama padengimo sistemos ir pakenkimo, kylančio iš grybelinio vystymosi padengimo sistemos viduje. Tai taip pat dengia reikšmingą yellowing padengimo ir pirmalaikę eroziją padengimo filmo, privedančio prie statyto dažų grunto.

Padengimas ant langų ir durų natūraliai ardys ilgainiui, tiesiog dėl neapsaugojimo aplinkos, ir statytas elementams per kiaurus metus. Todėl, padengimas iš naujo privalės didinti padengimo storį ir palaikyti pagrindinės medienos apsaugą.

Bet medinis lango ekspertas Martin Bevan sako, kad net tai nėra daug kankynės. "Su šiuolaikinėmis padengimo sistemomis, medienos langų ir durų palaikymas yra greitas ir paprastas. Jums nereikia karšto oro ginklo ar smūgio fakelo daugiau ne. Greitas iššluosto, ir teisingų dažų šepečio palto pakankamai, kad apsaugotų langus dar 5 metus."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai palaikytas ir prižiūrėtas tinkamai, mediniai langai gali trukti daugiau kaip 60 metų, dešimtmečių ilgiau negu plastikiniai-U langai, kurie tipiškai blogės daug greičiau. Jei mediniams langams ir durims neduos minimalaus rūpinimosi, kad jiems reikėtų, tačiau, jie pus. Kai duotas deramam, nors ir paprastas rūpinimasis jiems reikia, puvimas gali lengvai sutrukdyti.

Rašyti komentarą