Kieto vandens pašalinimas sutepa ant langų

parašė , 2017-01-05 16:26

Normaliai sunkus vandeninis pašalinimas ant langų gali būti rūpintas su tam tikrais namų chemikalais, ar komerciniais produktais. Jei jie yra dideli langai, tokie kaip tie įstaigos pastatuose, jums, galbūt, reikia pasamdyti specialią valymo paslaugą. Šitos dėmės gali įvykti, kai automatinės gesinimo sistemos smogia dideliems langams kaip įprasta ar jei lyja rajone su didele ištirpintų teršalų koncentracija. Ir gali įgauti formos indėlių ant lango klasės, kuri ilgainiui gali skleisti ir padaryti įstaigos langus, ar naminiai langai atrodo purvini. Sunkus vandeninis pašalinimas gali taip pat įvykti transporto priemonėms, ypač per žiemą su visa druska ir pliurza, tyškančia viršuje ant langų.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas būdas padaryti sunkus vandeninis pašalinimas turi gauti dėmių valiklį, kuris yra specialiai suprojektuotas stiklinei greta kempinių, kurios yra panaudotos stiklinei. Jūs galite surasti, kad abu šitų produktų namie parūpina parduotuves. Jūsų svarbiausia įmonė, kai jūsų langų valymas yra toks, kad jūs norite sutrukdyti bet kokiems įbrėžimams ant stiklinės. Tai gali būti svarstoma problema, jei jūs turite atšiaurius abrazyvus ant savo lango stiklinės. Kai jūs pritaikysite valytoją, jūs turėsite švelniai šluostyti langus iki viso kieto vandens, ir abrazyvai buvo nunešti. Sunkus vandeninis pašalinimas gali būti sudėtingas, jei jūs išleidote jį didėti ant vandenų mėnesiais, ir kai kuriais atvejais, metai. Kai tik jūs gavote juos švarus, įsitikina, kad jūs iššluostote juos reguliariu pagrindu, tokiu būdu jūs neturite jokių būsimų problemų, valydamas juos.

Jūs galite taip pat suvartoti bet kokius acidic chemikalus, kuriuos jūs turite aplink namą sunkiam vandeniniam pašalinimui. Vienas geras acidic chemikalas yra baltas actas. Padėkite kažkokį baltą actą į purkštuvo butelį ir purkškite žemyn langą. Jei dėmės yra užsispyrusios, jūs turite valyti juos. Tik įsitikinkite, kad, kad ir koks acidic chemikalai jūs naudojate tai jie neturi jokių abrazyvinių sudedamųjų dalių. Jei jūs norite švelnaus krūmyno kietai vandeninei pašalinimo naudojimo geriamajai sodai. Tai gali padėti į gyvenimą lauke giliai embedded dėmėms.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įstaigos langams ar langams namuose, kurie yra per kieti, kad siektų ar yra iš tikrųjų purvini jūs turite pasamdyti profesinę valymo paslaugą tam, kad nuneštumėte dėmes. Jie turi įrangą, kuri yra būtina, kad pasiektų aukštus langus greta ypatingų chemikalų, kad valytų juos. Kai tik jūs turite savo langus, švarius tokių dėmių, jūs galite padėti trukdyti jiems vartojant stiklinį gydymą, kuris padeda lango stiklinės pašiūrės vandeniui, užuot leidęs tai išsiuvinėti karoliukais ant langų.

Rašyti komentarą