Saulės pumpavimas thermopane languose

parašė , 2017-01-21 18:56

Thermopane Statyba

Saulės pumpavimas yra natūrali sąlyga languose, sukeltuose karščio saulės ir nakties aušinimo. Dvejopi įstiklinti ar thermopane langai yra konstruoti su dviem specialistų grupėmis stiklinės, atskirtos tarpinės baro (normaliai sidabras, baras, kuris bėga aplink lango perimetrą), ir paskui patvirtintas kartu su hermetiku. Galvokite apie tarpinės barą kaip apie kvadratinį tuščią barą, kuris yra užpildytas sausiklio. Sausiklis yra labai panašus į mažus baltus karoliukus pakete, kai jūs perkate naujus batus. Apskritai lango ertmė turi tiktai supantį (išorinį) orą, kai tai gaminama, ir sausiklis yra panaudotas tarpinės bare, kad sugertų bet kokią drėgmę, kuri yra ore, kai stiklinės specialistų grupės yra patvirtintos kartu.
Žalingi Saulės Padariniai

Per šiltus sezonus, saulės šviesa turi didžiausią langų antspaudo ilgaamžiškumo padarinį. Kadangi saulė prasiskverbia per stiklinę, ji kaitina orą langų ertmėje. Kai oras yra įkaitintas, jis plečia ir pastumia dvi matomos stiklinės specialistų grupes. Tai galbūt nėra pastebima būsto savininkui, bet stiklinė tikrai plečiasi šiltame ore. Kai saulė mažėja ir išorinė vėsi temperatūra, tokiu būdu daro orą lango ertmės viduje. Vėsus oras natūraliai sudaro kontraktą ir kai šis oras lango ertmėje sudaro kontraktą, tai piešia stiklinės specialistų grupes į vidų. Šis šildymas ir aušinimas, išplėtimas ir sutarties sudarymas ciklo, ant lango vyksta pakartotinai, kol galų gale antspaudas nesilpnina duobės sukėlimo vystytis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

langai Seal yra, galų gale yra pastatytas į pavojų

Kai antspaudas lūžiai, naktinis aušinimas ir sutarties sudarymas stiklinių specialistų grupių, dabar taip pat piešia drėgname vakariniame ore, per naujai suformuotą duobę antspaude. Laiko laikui, šis naujas drėgnas oras, įtrauktas į langą, yra sugertas sausiklio tarpinės bare. Bet galų gale, sausiklis taps prisotintas ir daugiau gebantis daugiau ne drėgmės absorbciją. Kai tai įvyks, kad būsto savininkas pamatys mažą rūko taškelį lango ertmėje. Šis drėgnas oras tęs padidinti ir galų gale sukelti neatitaisomą žalą į stiklinės vidų.

Kiti Faktoriai, darantys įtaką Saulės Pumpavimui

Ekranai už langų gali apsaugoti saulės gebėjimą įkaitinti ertmę. Tai, savo ruožtu, sumažins saulės pumpavimo padarinius.

Lango žaliuzės padidins karštį langų ertmėje. Jei lango žaliuzės bus per arti į langus, jie atspindės, kad saulė traukiasi per langą, kaitindama lango ertmę, ir didindama saulės pumpavimo padarinius. Žaliuzės taip pat neatsižvelgia į karštį, kad išsklaidytų šalin vidaus stiklinės dalies.

Lango filmas ant namų langų vidaus gali būti žalingas lango antspaudų gyvenimo trukmei. Daug lango gamybos panaikins gaunančius garantiją asmenis, jei lango filmas bus panaudotas ant namų vidaus. Lango filmas atspindi, kad saulės energija traukiasi per stiklinę, labai didindama temperatūrą ir spaudimą lango ertmėje. Tam tikrose situacijose lango filmas privertė stiklinės specialistų grupes sulūžti karštomis vasaros dienomis.

Vieta langų palyginti su saule darys įtaką saulės pumpavimui. langai su dauguma saulės neapsaugojimo yra labiau imlus saulės pumpavimui. Pietų link stovėdamas su langais, statyti ilgiausias ir tiesiogiausiai į saulės spindulius, yra labiausiai imlus nepalankiems saulės pumpavimo padariniams.

Antspaudo Nesėkmė

Pirmas ženklas antspaudo nesėkmės lange yra ūkanotas rajonas lango ertmėje. Šiame punkte, sausiklis tarpinės bare yra visiškai prisotintas su drėgme, ir langas pradeda parodyti ūkanotus rajonus lango ertmėje. Per šį periodą langas gali vis dar būti suremontuotas. Procesas apima treniravimą į už stiklinės ribų su labai mažomis duobėmis viršūnėje ir lango pagrindu. Besitvarkančio sprendimo serija, skalaudama atstovą ir džiovindama sprendimą yra padėta į aukščiausią duobę ir siurbta lauke per pagrindo duobę. Kad užbaigtų procesą, mažas aiškus mikroventilis yra padėtas per duobę, kuri atsižvelgia į langą, kad nutolintų likusią drėgmę tarpinės baro viduje. Kadangi langas yra dabar sulygintas su išoriniu oru, saulės pumpavimas nėra daugiau svarstoma problema.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvada

Saulės pumpavimas yra normalus atsitikimas thermopane languose ir prisideda prie pirmalaikės antspaudo nesėkmės. Kai lango antspaudas pagaliau nepasiseka, ir būsto savininkas pradeda pamatyti drėgmę lango ertmėje, tai gali vis dar būti suremontuojama, ir grąžinama beveik naujam aiškumui. Šis remontas yra padarytas nuo už namų ribų, nenunešdamas lango ir apskritai kainuojamas mažiau kaip pusė to, ką naujas thermopane kainuos.

Rašyti komentarą