Kodėl BMW patenka į avarijas?

parašė , 2016-10-30 12:52

Nors BMW auto dalys dažnai reikalingos ir naujesniems automobiliams, ir senesniems, dažnai jų pirkti atvyksta mašinų savininkai, kurie ne gydo dalių susidėvėjimą, o bando sutvarkyti avarijų padarinius. Žiniasklaidoje taip pat plačiai nuskambėję ne vieno BMW automobilio nuotykiai. Skrido į stotelę, trenkėsi į žmones, ir kiti panašūs nuotykiai… Jie jau nieko nebejaudina, tačiau visgi yra įdomu – kodėl būtent BMW? Kuo ypatinga šios mašinos aura, jos autodalys, o gal yra koks prakeiksmas, verčiantis su šia mašina pridaryti daugiau žalos nei su kitomis? Pasvarstykime.

Didelis galingumas

BMWVisų pirma, BMW gali labai greitai išvystyti didelį greitį, o taip pat labai greitai daryti staigius manevrus. Taip, tarsi lekiant su pramoginiais kartingais, kai reikia atsargiai sukioti vairą bei laikyti įsikibus, kad per posūkį neiškristum iš savo ratų. Dažnai BMW išsiskiria visais varomais ratais, taigi iš vietos atsiplešia net neįsibėgėjus. Jeigu yra neatsargiai sukiojamas vairas – labai greitai ima posūkį. Štai dėl ko mašiną labai smagu, bet ir sunku suvaldyti. Galima spėti, kad tais atvejais, kai ši mašina atsitrenkdavo į stoteles, nulėkdavo į kelkraštį, sukeldavo avarijas, koks lėtas WW Passatgalbūt būtų tiesiog neišsukęs tokios didelės trajektorijos ir incidentai nebūtų įvykę.

Vairuotojas pervertina save

Kitas akcentas – pats vairuotojų požiūris į save ir savo mašiną. Jeigu jiems atrodo, kad jie tikrai gali vairuoti tokias mašinas, tai dar nereiškia, kad taip ir yra. Kartais labai jauni, nepatyrę vairuotojai, dar neišsiugdę mirties baimės reflekso, nes galbūt esantys atsakingi tik patys prieš save, o ne ir prieš savo šeimą, vaikus, gal dar turintys šiaip mažai gyvenimo pamokų, rodančių, kad viskas nutinka ir tau, ne tik kitiems, gali labai lėkti su mašina, it akis išdegę. Jeigu vairuotojas yra jaunas ir entuziastingai nori važiuoti, vardan kitų eismo dalyvių gerovės, jam geriau duoti vairuoti medinę mašinytę. Tegul pagazuoja ten, o prie normalaus automobilio vairo sėda jau išsilakstęs ir važiuoja tikrai atsargiai.

Visi labiau atkreipiame dėmesį

Kita vertus – ne tik šios mašinos patenka į auto įvykius. Tačiau visiems žmonėms jau išsivystęs refleksas atkreipti dėmesį būtent į tuos atvejus, kada kur nors atsitrenkia būtent BMW. Netgi žiniasklaidoje antraštės pačios kuria tokį įspūdį. Jeigu avarijoje dalyvavo BMW – jis bus paminėtas antraštėje. Jeigu tik kitos mašinos – jų markės antraštėje nebus.

Rašyti komentarą