7 nepaneigiama pašalpa keisti naminius langus

parašė , 2016-10-18 15:02

Ne tiktai nauji langai gali duoti namui visą naują žvilgsnį, bet yra taip pat specifinė pašalpa, kuri daro šį naminį pagerinimo projektą gerai vertą laikas ir pastangos. Po pakeitimo užbaigimo, daug žmonių yra maloniai nustebinti pinigų, kuriuos jie taupo kelių įvairovėje.

Žemas Palaikymas

Vyresni langai tipiškai apima reikšmingą palaikymą, kad sulaikytų juos patrauklius ir gerame dirbančiame užsakyme. Šis būtinas palaikymas gali apimti išlaikymą vidaus ir išorinės medienos, tokios kaip tapyba ar dažymas reguliariai. Su naujesniais modeliais, vienetai apskritai turi rėmus, kuriems nereikia tapybos. Šitie rėmai taip pat manevruoja ypatinguose būduose padaryti tai lengvesniu procesu, kad atidarytų ir valytų stiklinę iš abiejų pusių.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pažemintas Triukšmas

Daug žmonių yra nustebinti skirtumu triukšmo perdavimo tarp vyresnių ir naujų langų. Bet kas, kas gyvena triukšmingoje gatvėje su besaikiu transporto priemonės susigrūdimu tikėtina pastebės, kad netikėtai šitie garsai yra žymiai apvynioti po pakeitimo. Šis triukšmo perdavimas eina abu keliai be to. Jei jūs mėgsite žaisti garsią muziką, šitie garsai nesitęs lauke į kaimynystę taip pat.

Pagerintas Patogumas

Draftiness gali sumažinti patogumo lygmenį namuose ir žiemą ir vasarą. Kai kurie žmonės mano, kad žiemos šiluma didėja tiek daug, kiek 50 procentų su naujais įrenginiais, priklausomai nuo geografinės vietos. Šitie pagerinimai įvyksta dėl geresnio tinkamo aplink rėmus ir visaapimančius pagerinimus į stiklinę. Dauguma modelių turi ar dvigubus, ar trigubus stiklinės stiklus. Tarp sluoksniai, kriptonas ar argono dujos gerina šiluminį efektyvumą.

Saulės Spinduliai

Naujausi langai turi ypatingą padengimą ant stiklinės, kad blokuotų saulės galingus spindulius." Žemai-E" padengimas yra nematomas, bet jis blokuoja saulės bangas nuo judėjimo per stiklinę. Tai reiškia, kad saulė neblanks baldai ar išklojantis kilimais namuose. Tai taip pat reiškia, kad karštis nuo saulės nepraeina per stiklinę, kuri gali padėti laikyti namo šaldytuvą vasarą.

Pinigų taupymas

Su naujais langais vietoje, labai įprasta pradėti matyti neatidėliotiną sumažėjimą sąskaitų aušinimo ir šildymo. Mėnesinės naudos sąskaitos galėtų būti žemesnės prie 25 procentų ar daugiau. Kai atėjo laikas parduoti namą, savininkai gali reziumuoti savo pradinę investiciją prie beveik 90 procentų kai kuriuose pavyzdžiuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ėjimas, Žalias

Naudojant mažiau energijos įkaisti ir aušinti namą yra taip pat ekologiškas pakeitimas todėl, kad jūs naudosite mažiau išteklių. Naudojant mažiau išteklių apskritai ketina išleisti mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų į aplinką, kuri duoda naudos kiekvienam.

Pagerintas Pasirodymas

Po šio pakeitimo užbaigimo, jūsų namai turės žymiai skirtingą pasirodymą, ir viduje ir lauke. Su daugeliu pasiekiamų stilių, jūs galite sukurti šiuolaikinį ar tradicinį žvilgsnį namui. Įvairūs liekni stiliai taip pat prisideda prie naujų ir žavių žvilgsnių tiek viduje, tiek iš išorės.

Rašyti komentarą