Kodėl įdiegti langą apakina jūsų namuose.

parašė , 2012-04-07 15:30

ikas. Lango žaliuzės gali būti panaudotos namuose, įstaigose, ir komerciniame įkūrime, taip pat kaip atskiruose paskolos bedarbiams kambariuose ir lauke rajonuose.

APSAUGOKITE SAVO namus

Lango žaliuzės gali neleisti karščio ir apsaugoti jūsų namus nuo elementų, ypač blockout ir sunscreen pasirinkimo. Ar jūs turite apsaugoti savo namus nuo vasaros karščio Brisbeno ar Kairnso, ar apsaugoti nuo elementų Sidnėjuje, Melbourne ar Adelaide lango žaliuzės gali pasiūlyti didelę apsaugą jūsų naminiams įrengimams. Eco žaliuzės, nedegraduokite nuo karščio ir šlapias tokiu pat būdu, medinės žaliuzės daro, ir įrodo labai populiarų pasirinkimą. Ecowood pakeliamosios žaliuzės yra padaryti iš POLIVINILO CHLORIDO ir gali išsaugoti medienos žvilgsnį.
Vienas iš svarbiausių lango žaliuzių tikslų užstoja saulę, lietų, ir kitus aplinkos faktorius, kurie gali sugadinti jūsų naminius įrengimus ir įrangas. Karštis ir drėgmė gali blankti mediniai baldai, ir drėgmė gali sugadinti elektroninius prietaisus. Jūs galite apsaugoti savo namus nuo pakenkimo, įleisdamas pakankamai šviesos ir įkaisti, kad sulaikytumėte jūsų kambarius teisingoje temperatūroje ir patogus.

KONTROLĖS RYŠKUMAS IR ATSPALVIS

Žaliuzės leidžia jums neleisti tik teisingo hostingas saulės šviesos kiekio, kad pavėsintų jūsų kambarį, laikydamos tai gana ryškus. Pakeliamosios žaliuzės yra ypač geri tam. Rotuojantys akli skersiniai duoda jums absoliučią kontrolę ryškumo, pavėsinimo, karščio lygmenų, ir net krypties ir kampo šviesos, kuri įeina. Kitas pasirinkimas yra blockout žaliuzės ar ekrano žaliuzės. Sunscreen nuleidžiamos aklinos užuolaidos leidžia jums įleisti šviesą į jūsų namus kol ne kenksmingi įrengimai ir įrangos. Blockout reiškia, kad jūs galite visiškai užstoti saulę.

Didelis pasirinkimas pritaiko dvejopas nuleidžiamas aklinas užuolaidas. Dvejopos nuleidžiamos aklinos užuolaidos yra ir sunscreen darbai ir nuleidžiamos aklinos užuolaidos ant to paties skliausto, sėdėto vienas už kito. Tai reiškia, kad jūs galite turėti ar tipą per savo langą priklausomai nuo laiko dienos ar temperatūrą. Jie yra taip pat žinomi kaip dvigubos nuleidžiamos aklinos užuolaidos.

ŽALIUZĖS IR UŽUOLAIDOS

Tuo metu, kai užuolaidos paslepia langus gerai, vėjas gali lengvai nugriauti juos šalia ir palikti jūsų langą statytą. Geras pasirinkimas sukombinuoja žaliuzes ir užuolaidas, užuolaidos gali būti tada uždarytos ar atidarytos, nepaveikdamos jūsų lango rajono. Taip pat lango žaliuzės gali būti pritvirtintos prie pusių ir lango pagrindo, darydamos juos atsparesnis vėjui ir poveikiui. Didžioji dalis yra taip pat apkrauta pagrinde rykščių ir virvių, kurios prisideda prie jų jėgos ir pasipriešinimo.

PRIVATUMO APSAUGA

Žaliuzės gali apsaugoti jūsų kambarį nuo vaizdo, paslėpdamos jūsų langą. Tai ypač naudinga, jei jūsų kambariai turi didelius lango rajonus, kurie gali būti apžiūrėti žmonių už ribų jūsų namų ar įstaigos. Ir venecijietis, ir nuleidžiamos aklinos užuolaidos projektai aprūpina puikų privatumą, blockout volai visiškai blokuoja jūsų erdvę nuo viešo vaizdo, kuris pasispaudžia visiškai privatus. Tačiau, jie užstoja didelį šviesos kiekį be to, tokiu būdu jums, galbūt, reikia įjungti daugiau žibinto, kad sugebėtumėte dirbti viduje. Taip pat, jie neleidžia jums paieškoti lango. Sunscreen pasirinkimas, antra, siūlo puikų privatumą, visiškai neužstodamas jūsų lauke vaizdo. Tas pats gali pasakyti pakeliamosios žaliuzės, kur skersiniai gali būti tituluoti, kad suvaržytų vaizdus į jūsų namus bet taip pat ir leistų šviesai įeiti.

PAPUOŠKITE SAVO KAMBARĮ

Su teisinga spalva ir stiliumi, lango žaliuzės gali tarnauti kaip didelis pridėjimas kambariui ir susprogdinti jo temą ir apstatymą. Medinės žaliuzės tai, kas gali taip pat pridėti šiltą švytėjimą ir sveikinantis jausmą į namus. Kai kurie žmonės net naudoja žaliuzes kaip kambario židinį, ypač jei jie yra pilnas ilgis ar dengia didelį langą.

Rašyti komentarą