Protingi langai ta multiužduotis.

parašė , 2012-03-31 07:53

ikas. Josh ir jo žmona gyvena šalia užsiėmusios magistralės. Jie yra pastoviai trukdomi triukšmo praeinančių automobilių ir veža sunkvežimius, ypač naktį…

Marlee ir jos vyras turi didelį paveikslo langą su pietų neapsaugojimu. Jie mėgsta savo saulėtą vaizdą, bet yra sudominti dėl jų audinių ir įrengimų išnykimo…

Tai gali tapti netikėtumu, bet šitų bendrų būsto savininko problemų abiejų sprendimas yra – teisingas langas!

Mes žinome, padangos pigiau kad langų pasiūlymo viršūnės energijos vartojimo efektyvumas šiomis dienomis, nekalbant jau apie formų įvairovę, tvarko ir dažo pasiekiamas, kuris gali gražinti ir padidinti mūsų namus… Bet efektyviai blokuojantis erzinantis išorinis triukšmas ir intensyvūs UV saulės spinduliai?
Oh, taip!

Stiklinė technologija, ir langų mokslas apskritai, iš tikrųjų aukštino, duodami vartotojus beveik viskas, kurio jiems reikia lange, apimdami energijos vartojimo efektyvumą, garsinį slopinimo gebėjimą taip pat kaip karštį ir dega nukrypimą. Ir tai viskas įstatoma į specifikaciją.

Yra, kas ieškoti:

Sumažinkite Lauke Triukšmą, pagerank tikrinimas Ypač Magistralės Triukšmas

Kai pasirūpinantis pirkimu langas, kuris padės neįleisti eksterjero būti triukšmas tuo garsas eismo nuo užsiėmusios magistralės, kaimyninio oro uosto ar triukšmingos miesto gatvės, informacija, kurią jūs turite skaityti ant specifikacijos lapo yra OITC, ar Lauke esanti viduje Perdavimo Klasė. Šis reitingas matuoja barjero atlikimą lango nuo interjero kai statytas lauke triukšmui, kaip eismas.

Yra kitas skaičius, STC (Garsinė Perdavimo Klasė), kuris taip pat rodo garsinį slopinimo gebėjimą, bet OITC reitingas yra geresnis matas atlikimo negu STC reitingas, kai eismo triukšmas yra pagrindinė įmonė. Iš tikrųjų, OITC reitingas greitai tampa pramonės standartu tam, kad nustatytų garsą slopinantį langų ir vidaus kiemo durų gebėjimą.

Ir yra, kaip jūs perskaitote tą OITC specifikaciją: kuo aukščiau skaičius, baidariu nuoma tuo geriau garsą slopinantis lango gebėjimas. Pavyzdžiui, langas su OITC reitingu 27 decibelų (decibelas) užstos daugiau triukšmo negu langas su reitingu 24.

Papildomai, stilius lango, kurį jūs pasirenkate taip pat turės reikšmę. Pavyzdžiui, suveriamieji langai, slystantys langai ir paveikslo langai dirba geriau už dvigubus pakabintus langus išreiškiant OITC reitingu.

Prevencija ir Apsauga nuo Esančio viduje Išnykimo

Mes žinojome kurį laiką, kaip Kraštutinių Violetinių (UV) spindulių pakenkimas yra į mūsų odą. Jie taip pat priverčia audinius ir įrengimus blankti. Dvi reitingo sistemos yra panaudotos, kad parodytų kiekį UV, kuris yra perduodamas per jūsų langą: Perdavimo Ultravioletinė Energija (TUV), skaičius rodo perdavimą trumpabangio energijos 300-380 nanometer saulės spektro dalies, tuo metu, kai Perdavimo Pakenkimo Funkcija (TDW) matuoja perdavimą UV ir matomos lengvos energijos 300-600 nanometer saulės spektro dalies.

Skaitydamas techninę specifikaciją lango stiklinei, jūs pamatysite TUV skaičių ir TDW skaičių; TDW skaičius yra toks, jūs turite iš tikrųjų sutelkti savo dėmesį tam, jei jūs esate sudomintas dėl išnykimo. Dažnai vadintas kaip Krochmann Pakenkimo Funkcija, tai geriau numato blankstantį potencialą negu UV perdavimas vienišas.

Kuo žemiau Pakenkimo Funkcijos reitingas, tuo mažiau perdavimo trumpabangio energijos per stiklinę, kuri potencialiai priverčia įrengimus blankti. Pažymėkite taip pat, kad kai kurie gamintojai gali įvertinti blankstančius testus UV spinduliams tiktai, bet tai pašalina iki 50 % normalios šviesos, tai taip pat sukelia išnykimą.

Dabar, tik dar keli skaičiai jums: kai kurie UV-blocking lango filmo ir uždengimo gamintojai tvirtina, kad net energiją taupantys langai su Žema-E stikline paliks jus, turėdami reikalo su 60 % UV spindulių, kuris yra tiesiog ne teisingas. Su paprasta stikline, taip. Paprasta stiklinė daro labai nedaug, kad blokuotų UV-from ar TUV ar TDW reitingas. Iš tikrųjų, iki 70 % saulės UV spindulių gali prasiskverbti aiškią paprastą stiklinę.

Tačiau, analizuojant specifikacijos lapus nuo kai kurių iš šiandienių pirmaeilių lango gamintojų, akivaizdu, kad Žemai-E turi reikšmę, pastebimas skirtumas iš tikrųjų. Kad 60 % skaičius išmeta tik 21 % ant tam tikrų pagrindinių lango stiklinės technologijų, palikdamas vartotoją, kad norėtų žinoti, kodėl rūpestis su papildomomis kito produkto išlaidomis, kai tinkamai pasirinktas langas jūsų kambariui gali padaryti visa tai?

Dabar keli gali teigti, kad jie aukštas atlikimas, "protingi" langai negalėtų būti verti etiketės su kaina, bet vartotojo gali būti protingi apie tai taip pat, pasirinkdami aukšto atlikimo lango vietą išmintingai. Jūs neturite padaryti viso namo aukšto atlikimo languose, priklausomai nuo namų orientacijos.

Pavyzdžiui, kaip Josh ir jo žmona su eismo triukšmo svarstomomis problemomis, svarstykite aukšto atlikimo slydimą ar suveriamąjį langą miegamajam, kad jūs galėtumėte užmigti taikiai ir ramiai kiekvieną naktį. Marlee ir jos vyras, antra, turi svarstyti aukšto atlikimo paveikslo langą jų svetainei, kur kai kurie iš jų trapiausių audinių ir įrengimų gauna kenksmingiausią saulės šviesos neapsaugojimą.

Protingi langai leidžia mums padaryti protingus pasirinkimus mūsų namams, priklausomai nuo mūsų unikalių aplinkybių. Energijos vartojimo efektyvumas, smegenys ir grožis – ko daugiau jūs galite paklausti pro langą?

Rašyti komentarą