Kodėl pakeitimas nugriautas patvirtintas vienetas konservatorijoje?

parašė , 2014-08-06 20:23

Bet kokia konservatorija bus padaryta iš didelio kiekio dvigubų įstiklintų specialistų grupių, ir specialistų grupė (ar vienetas) gali būti apibūdinta kaip nugriautas kai išorinių antspaudo lūžių dalis, leisdama drėgmę įstoti tarp dviejų stiklinės stiklų. Yra daug priežasčių svarstyti specialistų grupės keitimą, kai pučia, ir jie yra visi sujungti prie regimojo pasirodymo ir energijos vartojimo efektyvumo. Šiuolaikinės konservuojančios statybos daro tai palyginti paprasta, kad nuneštų atskirą specialistų grupę pakeitimui, ir kompetentingas profesionalas sugebės patarti jums apie pasirinkimą remontui.
Nuo regimosios perspektyvos, nugriauta dvigubo lango specialistų grupė palaipsniui taps misted per laiką. Tuo metu, kai tai galbūt pradžioje nėra akivaizdu, saulėtos sąlygos gali pabrėžti rajonus, kurie buvo nugriauti – tai yra tas pats būdas, kuriuo jūs galite pasakyti, jei tradicinė stiklinė yra purvina. Konservatorijos yra suprojektuotos, kad leistų tiek daug švarios šviesos įeiti kiek galima, ir tokiu būdu nugriauta specialistų grupė gali turėti priešingą efektą. Šitie įrenginiai gali taip pat pridėti reikšmingą vertę prie namų, ir į bet kokią fizinės dėmės rūšį gali atsižvelgti per įvertinimą – tai todėl turi finansinę prasmę ištaisyti svarstomą problemą anksčiau, negu tai taps rimta problema.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Energijos vartojimo efektyvumas labai yra konservatorijos pagrindas, ir jie įvykdo unikalų komplektą funkcijų skirtingus oro sezonus. Per šiltesnio oro periodus, dvigubas langas gali veikti kaip rūšis ‘skydo’ prieš išorinį karštį – sukūrimas jų idealas vasaros atsipalaidavimui. Kitame spektro gale, įkaitintos konservatorijos išsaugo šilumą nepaprastai gerai per žiemą, ir gyventojai yra gerai izoliuoti nuo elementų. Kai tik specialistų grupė tampa miglota, tai yra ženklas, kad vidaus antspaudas buvo sulaužytas, ir kiekvieną sezoną tai paveiks konservatorijos gebėjimą išsaugoti/nukreipti karštį.

Tai ekonomiškai negyvybinga, kad atskirtų du stiklus stiklinės remontui – kiekis darbo, kuris yra apimtas, kad nuneštų apsupimo papuošimą karoliukais, pasirodytų, nunešdamas tada stiklinės specialistų grupės sandarinimą iš naujo būtų per brangus. Viso nugriauto vieneto pakeitimas neturi paveikti supančios struktūros, kadangi tai gali būti pakeičiama nepriklausomai. Jei daug specialistų grupių iškentė tą patį likimą, tai gali net būti idealia galimybe patobulinti dvigubą langą į aukštesnę specifikaciją – paprastai bus nuolaidų parduodamas daugialypių vienetų įdiegimo link.

Rašyti komentarą