Kuris skirtumas pakeitimo langas gali padaryti

parašė , 2013-10-13 08:09

Vienas iš daiktų, kurie gali iš tikrųjų padėti prisidedančioje vertėje į jūsų turtą keičia langus jūsų namuose. Pasirinkite savo langus rūpestingai, kad būtumėte įsitikinęs, kad jūs būsite laimingas dėl rezultatų. Kai prieita prie langų, kurie bus jūsų namuose per daug dešimtmečių, jūs gaunate tai, ką jūs mokate už tai, kai jūs pasirenkate pigią įvairovę. Pasirinkite tuos, kurie bus verti geresnės investicijos. Yra kai kurie svarbūs patarimai, kad padėtų jums daryti teisingą pasirinkimą.

Būkite įsitikinęs langai, kuriuos jūs renkate, yra vertinta Energijos Žvaigždė. Energijos žvaigždė yra tiesiog įgaliota programa aplinkos standartams energijos efektyvumui ant prekių, kaip pakeitimo stiklai. Todėl jūs iš tikrųjų turite sužinoti, jei pakeitimo stiklai, kuriuos jūs norite nupirkti turi Energijos žvaigždės etiketes
Jie Energija, žvaigždei vertinti pakeitimo langai turi Nacionalinį Fenestration Reitingas Tarybos (NFRC) etiketė, kuri aprūpina informaciją apie R-vertę pakeitimo windowpanes. R-vertė yra pasipriešinimas karščio srautui. Informacija apie R-vertę gali taip pat būti surasta ant gamintojo produkto apibūdinimo. R-vertė pakeitimo stiklams normaliai svyruoja nuo 0.9 į 3.0; aukščiau, geresnis tai yra.

U-faktorius yra kita svarstoma problema svarstyti. Tai padės jums nustatyme rūšies vertės, pasiūlytos langų, taip pat kaip R-vertė. U-elementas yra, kaip geriausiai pakeitimo stiklas veda karštį. Ant R-vertei priešingumo, kuo žemiau u-vertė, tuo geriau pakeitimo langas yra. Tai svyruoja nuo 0.25 į 1.25. Dar sykį, ši informacija gali būti gauta iš gamybos produkto apibūdinimo ar NFRC etiketės, pasiekiamos visoje Energijoje žvaigždei vertintas windowpanes.

Jūs taip pat turite surasti pakeitimo langus, kurie turi trigubą įstiklinimą. Be prisidedančios vertės į jūsų namus, trigubas įstiklinimas yra taip pat labai svarbus pridėjime trigubo jūsų pakeitimo stiklų izoliavimo gebėjimas. Sužinokite, jei pakeitimo langai, kuriuos jūs svarstote turi žemą-E laką. Žemai-E tiesiog reiškia žemą išskyrimą. Padengimas yra labai naudingas kadangi jis padeda priežiūroje temperatūros jūsų name, tokiu būdu palaikančiame jo gebėjimą sulaikyti tai vėsu per vasarą ir šiltesnis per žiemą, trukdydamas karščio praradimui per langus.

Pakrypimas – juostoje yra kita savybė, kad ieškotų teisingų pakeitimo langų pasirinkime. Ši savybė yra būtina, kadangi ji gali padaryti jūsų langų valymą daug mažiau sudėtingą.

Būkite įsitikinęs faktoriui jūsų lango pakeitimo kainose, įdiegimo kainoje, jei tai bus padaroma profesionaliai. Tai gali prisidėti prie visaapimančios jūsų langų pakeitimo kainos, bet tai bus padaroma teisė ir po garantija.

Išvadoje, pakeitimo langai yra verta investicija į jūsų namus, ir teisingų langų išsirinkimas yra ganėtinai svarbus. Paimkite anksčiau minėtus patarimus į apsvarstymą, ir jūs turėsite gražius langus, kad turėtumėte daugelį metų.

Rašyti komentarą